Jautājumi par TurcijaCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
TOP 5 pazinēji Turcija
pēc 30 dienu laikā atbildēto jautājumu skaita
1
аватар
Atbildēja uz 2 jautājums
2
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums
3
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums


Vairāk par Turcija
Sveiki! Es salīdzināju ceļojumu izmaksas eiro uz Turciju 2022. gada vasarā ar lidojumiem no Maskavas un Kijevas un biju ļoti pārsteigts. Šķiet, ka lidošana no Maskavas aizņem ilgāku laiku, un ekskursijas uz tām pašām viesnīcām ir lētākas. Ar ko tas saistīts?
2 gadā atpakaļ  •  10 abonenti 33 atbildi
Būtībā interesē pati ekskursijas organizācija un cena (kas tajā ietilpst - lidojums, transfērs vai nē?).
2 gadā atpakaļ  •  4 abonents 1 atbildi
Pastāstiet, kā saprast, vai vietas vēl var parādīties izpārdošanā, vai arī tas ir galīgs un jums ir atkārtoti jāizvēlas viesnīca?
3 gadā atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Plānots atvaļinājums uz mēnesi noteiktos datumos. Tūrisma aģentūra rezervēja tūri, bet ir izlidošanas biļetes, bet nav atgriešanās biļetes (reiss tika atcelts vai nav vietu, tas nav precīzi zināms). Līdz izbraukšanai atlikušas 4 dienas, un nav piedāvājumu pārcelt datumus vai atdot līdzekļus. Tūrisma aģentūra klusē un neko nevēlas skaidrot. Citi datumi mums neder. Pastāsti man, lūdzu, ko darīt?
3 gadā atpakaļ  •  11 abonenti 9 atbildes
Rezervēts agrās rezervācijas ceļojums. Viesnīca - Latte Beach Hotel. Braucienam bija jānotiek 19. jūlijā. Tas ir pēc 4 mēnešiem. Viesnīcu negribam mainīt un cenas jau ir pieaugušas. Es gribētu atcelt. Vai mums ir tiesības uz to? Ir veikts 30% avansa maksājums.
3 gadā atpakaļ  •  14 abonenti 13 atbildes
Nauda aizķērās pie operatora un mūsu ceļojumu aģenta, ar kuru tika noslēgts pirmais līgums. Tagad meklējam viesnīcu (gandrīz pieskatītu). Un šo viesnīcu ir izdevīgāk pirkt no cita tūrisma operatora. Tūrisma aģents teica, ka varēšot pārskaitīt naudu no viena operatora pie otra (viņi, saka, uzrakstīs vēstuli uz īsto vietu). Sakiet, lūdzu, kā es varu veikt to pašu procedūru, tikai sazinoties ar citu aģentu, vai, iespējams, tieši pie tūroperatora, kura nauda ir iestrēgusi? Vai kāds vēl to ir pieredzējis un kā tas tiek darīts?
3 gadā atpakaļ  •  12 abonenti 16 atbildes
Braucu 6 gadus uz Turciju ar Anex, nekad neesmu maksājis par izvēlēto (vēla priekšlaicīga izbraukšana), šogad saskāros ar tādu "patīkamu" fenomenu. Tas ir, nav izvēles - viens lidojums uz turieni un viens lidojums atpakaļ, bet Anex prasa piemaksu (20 eiro par lidojumu). Vai es esmu vienīgais, kam nav paveicies?
3 gadā atpakaļ  •  8 abonenti 8 atbildes
Katru gadu ap šo laiku, vēlākais, decembra beigās, tika veiktas rezervācijas jūlijam. Tagad jau vairākas nedēļas pēc kārtas skatos cenas - tikai skārds, par kārtu dārgākas nekā agrāk. Tāpēc es domāju, ka tie vienkārši vēl nav parādījušies, vai arī tas jau būs, kaut kā ļoti dīvaini ... Varbūt kāds šajā jomā strādā un pateiks, vai ir vērts gaidīt kritumu?
3 gadā atpakaļ  •  20 abonenti 27 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl