Jautājumi par KipraCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Kipra
Iepazans ar Kipru, iepazans ar join up. Atsevišķi viss ir kārtībā, kopā nemēģināju.
6 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
8 gadiem atpakaļ  •  17 abonenti 36 atbildes
Vēlamies pirmo reizi atpūsties Kiprā. Mēs esam divi – mamma un pieaugušais dēls. Nekad nav bijis tur.
9 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 8 atbildes
Pirmo reizi pieteicos Eden City, mani pierunāja samaksāt par izmitināšanu T-0 apartamentos, šaubos par izvēles pareizību. Piedāvājiet nemaksāt par pārtiku. Privāts ceļvedis??? Vai tas ir tā vērts? Ja kāds jau ir izmantojis šī aģenta pakalpojumus, lūdzu, atsaucieties. Paldies!!
9 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Šogad nolēmām doties uz Kipru (proti, uz Kipru - pirmo reizi), brauciena laiks ir aprīļa beigas - maija sākums. Daži tūrisma operatori jau ir noteikuši cenas, bet tāpēc Nekad neesmu tur bijis, nevaru saprast kādas ir cenas, vai tas ir normāls cenu līmenis vai augsts. Pastāstiet par kādu cenu var uzskatīt par reālu ekskursiju 2 pieaugušajiem 7 dienām puspansija. Es saprotu, ka rubļos ir grūti pateikt, bet vismaz eiro (vai dolāros)?
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Labdien. Iesakiet Ukrainas operatorus, kas var nosūtīt jūs atpūsties uz Ziemeļkipru?
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Lūdzu, Interesē ekskursijas cena: biļete uz lidmašīna no Rīgas lidostas - transports no Limasolas lidostas uz Maria hotel - nakšņošana uz nedēļu (vai ir ēdināšana) - transports no viesnīcas uz lidostu - lidmašīnas biļete atpakaļ.Bez divi pieaugušie un bērns.Bet atgriezīsies atpakaļ viens pieaugušais, un otrs pieaugušais un bērns pametīs istabu, bet viņi nelidos prom, viņi paliks pie draugiem Ayia Napa.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
tika saņemts pieprasījums no tūristiem ļoti retā virzienā - Ziemeļkipra, lūdzu, iesakiet tūrisma operatoru
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Kurš ar JoinUP lidoja uz Aijanapu caur Pafosu? Cik ilgs ir brauciens no Pafosas lidostas uz Aijanapu; no Žuļjanas-Kijevas uz Kipru?
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 8 atbildes
Sveiki, pastāstiet man, kurš nesen lidoja uz Kipru ar a/c UIA no Kijevas - kā viņiem ar punktualitāti, lidojumi nekavē? Lasīju negatīvas atsauksmes par UIA, ļoti bieži lidojumu kavējumi. Es negribētu pavadīt 12 stundas lidostā.
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 20 atbildes
Esmu apmaldījies, izvēloties tūrisma aģentūru, kas strādā ar Kipras virzienu! Kas lidoja, pastāstiet man, pliz! Pateicos jau iepriekš!)
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 9 atbildes
Kurš ar Joint Up lidoja uz Protarosu caur Pafosu. Vai bija kādas problēmas un cik ilgs ir ceļš no Pafosas lidostas uz Protarosu?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Es zinu, ka News Travel un TPG. Varbūt kāds cits? Interesē ekskursija ar lidojumu jūnijā m-tse.
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 22 atbildi
Vēlreiz es jūs lūdzu, pastāstiet man, kurš atpūtās ar Nikija Travala formu kā uzņēmumu? atpūtās ar Natāliju Tūrsu, organizācija sagādāja zināmu vilšanos... Paldies par atbildēm.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Braucu uz Niki travel saimnieku Kipru,kura pie viņas atpūtās,padalieties iespaidos.Internetā nav informācijas.Zinu,ka vadošā kompānija Bibleoglobus Natalie Tours tāpēc satraucas.Paldies par atbildēm
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Gribam ar topošo vīru doties medusmēnesī...bet pēc kāzu izdevumiem būs grūti, tāpēc meklēju demokrātisku tūroperatoru! Lūdzu iesaki.
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Vai tagad ir izdevīgi rezervēt uz jūnija otro pusi?
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
iesakiet, kuru kūrortu izvēlēties Kiprā septembrī-oktobra sākumā? lai jūra pie viesnīcas, pludmale smilšaina
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Mēs vēlamies doties un nezinām, kur mēs tur dosimies pirmo reizi? Vai man ir vajadzīga Šengena? Mi no Kijevas.
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Lai viss būtu kārtībā...
15 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Vairākas reizes atpūtāmies Turcijā caur Natālijas tūri, šķiet, ka viss kārtībā. Sievas kolēģi pagājušajā gadā ceļoja programmas "Atpūta ar bērniem" ietvaros, tajā pašā birojā. Viņiem tas patika. Īpaši bērniem. Pirāti tur, dārgumi, slepenas kartes. Vispār saka mēris. Šogad viņi piedāvā sadarboties un doties kopā. Esam gatavi mēģināt, bet Grieķija man kaut kā smukāka. Visi zina grieķus, bet kas tā par Kipru? Lai gan, protams, ja uzņēmums ir viens un ja ir labi vienā vietā, tad tas ir arī tīkla bizness citā. Bet es
15 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Vēlētos sekot līdzi. gadā jūnija sākumā. Pirmo reizi Kiprā. Ja ņemat viesnīcu 3+ vai 4+ uz 10-12 dienām, cik var maksāt par 2 pieaugušajiem? un vai ir vērts pirkt mēnesi par 2-3 tūri?
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 5 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl