Jautājumi par MelnkalneCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Melnkalne
Sveiki! Lūdzu, dalieties savās atsauksmēs par operatoru "Lyubosvit". Nopirkām biļeti, un tagad skatos, ka internetā ir ļoti maz informācijas par firmu, domāju vai tā ir uzticama firma :(.
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
izmitināšana + lidojums no 31/05-05/06. 2014 uz 1 stundu
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
interesē tūroperators Sanktpēterburgā, caur kuru jūs varat iegādāties ceļojumu uz šo viesnīcu 2014. gada jūlija sākumā
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labu dienu visiem un labu garastāvokli.Lūdzu, iesakiet ar ko jūs varat doties šādā ekskursijā jūnijā.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
2 pieaugušie
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
lūdzu sūtiet mums atbildi [email protected] mēs no Krievijas vēlētos ar ģimeni lidot uz Ļvovu un tad turpināt atvaļinājumu Melnkalnē
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 10 atbildes
Es nekad neesmu bijis Melnkalnē, tāpēc man ir vairāki jautājumi uzreiz. 1. Kas ir uzticams tūrisma operators no Maskavas? 2. Kad pienāks periods, kad cenas jau krītas, un vēl var peldēties un sauļoties daudz? 3. Vai jums ir nepieciešama vīza, lai tur dotos?
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Sveiki. Dosimies uz Melnkalni augustā, 2 pieaugušie, Kijeva. Uz 14 dienām. Galvenā problēma ir lidojums: es gribu pats pirkt biļetes un netikt piesaistīts nekādām ekskursijām. Nu nevajag pārmaksāt! Kur to var izdarīt izdevīgāk? Kuras lidsabiedrības veic lidojumus uz Melnkalni? Apsveram iespēju ne tikai no Kijevas, bet ar iespēju apmeklēt kādu citu Eiropas valsti (Ungāriju, Bulgāriju, Horvātiju, Rumāniju).
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 16 atbildes
Pastāstiet man ceļojumu rīkotājiem (nevis ceļojumu aģentūrai) Melnkalnē ar lidojumu no Maskavas.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Sveiki, nakšņošanas cena uz 2 nedēļām, nepieciešama biļete, vai vienkārši rezervācija, un pārējais sekos, kopumā cik maksā atvaļinājums 2 personām Svetlana
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
pasakiet man pliz, kur meklēt lētākus lidojumus 2013. gada vasarai? Paldies
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Pirmo reizi braucam uz Melnkalni vasarā.Padalieties pieredzē par tūroperatora izvēli.Piedāvājumu ir daudz,bet negribu sabojāt debiju.Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Sveiki! Padalieties, lūdzu, iespaidos par aviokompāniju Khors, tas ir ļoti nepieciešams. Paldies.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Ar kuras ceļojumu aģentūras starpniecību es varu nokļūt šajā viesnīcā? ļoti patika atsauksmes
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
kas lidoja ar joint up no zhulyan????fly on July 1, Khors airline
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Pastāsti man, kur iet, cik daudz naudas ņemt un ko visu var.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Maksa par 1 personu vietējās izmitināšanas gadījumā 11 dienas 2011. gada vasara?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Kā es varu rezervēt istabu? Ar firmas starpniecību vai tieši!Un aptuvenās cenas. Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Pirmo reizi redzēju šīs firmas nosaukumu un tūri, citām firmām tāda nav
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Vēlamies jūnijā doties uz Horvātiju vai Melnkalni (2 pieaugušie un 1 bērns 2,5 gadi). Ja lido ar lidmašīnu, tad izmaksas par bērnu tiek apmaksātas 100%? Apsveram arī iespēju ceļot ar auto (caur Odesu, Moldovu, Rumāniju, Serbiju). Šajā gadījumā, kā es saprotu, ir vajadzīgas tranzītvīzas. Kuras tūrisma aģentūras sniedz palīdzību vīzu izsniegšana? Varbūt kādam ir pieredze ceļojot ar auto - DALIES !!!
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
Ir jautājumi par slēpošanu Melnkalnē. Nevar saprast: 1. Kurai aviokompānijai ziemā ir regulāri lidojumi uz Melnkalni no Kijevas, vai varbūt čarterreiss? 2. Kas bija Zabljakas kūrortā - kā patīk? Un Kološins? Cik var maksāt 2 mēnešu dzīvoklis pie pacēlājiem. Iespējams, jūs interesēs arī kompleksās ekskursijas (slēpošana) par saprātīgām cenām uz Melnkalni, taču ne ar autobusu, bet gan ar gaisa transportu.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 6 atbildes
Pastāsti man lūdzu kādu labu tūroperatoru Melnkalnē Kijevā!!!!Paldies
14 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Tūrisma aģentūra teica, ka "Melnkalne nedeg." Ja jā, kāda ir vislielākā budžeta iespēja? (2-3 meitenes)))
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Mani interesē jautājums: vai es varu lidot ar lidmašīnu un tur īrēt mājokli, kurā villā, cik maksā labas vidējās cenas? Un cik maksā gaisa lidojums no Minskas? Vai tas ir tā vērts?
14 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 17 atbildes
Pastāsti tūroperatoram par ceļojumu uz Melnkalni no Ukrainas! Vēlos lēti pavadīt atvaļinājumu pie uzticama tūrisma operatora. jau iepriekš paldies par atbildi.
15 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Apsveram iespēju doties uz Horvātiju/Melnkalni, bet kādās vietnēs meklēt piedāvājumus? Viņi devās uz Turciju un Ēģipti no Turtess un Pegasus, un no kā jūs ieteiktu uz Horvātiju? Cits jautājums ir jautājuma materiālā puse. Šajās valstīs nav tādas lietas kā viss iekļauts? Kā var ietaupīt naudu, jo viss ir eiro. Liels paldies!
16 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 9 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl