Jautājumi par HorvātijaCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Horvātija
Es nopirku ceļojumu uz Horvātiju no Join Up, un tad izlasīju atsauksmes par šo tūroperatoru, un man mati cēlās stāvus. Kā es varu kontrolēt viesnīcas rezervāciju, kas man jāpieprasa no tūrisma aģenta, lai pārliecinātos, ka viesnīca ir rezervēta man, kā arī par aviobiļetēm
8 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Sveiki. Šodien atradu vietni, kur var rezervēt Robinsonādes, bet par rezervāciju ir jāmaksā avanss. Es to iepriekš neizmantoju, varbūt kāds to jau ir izmantojis un zina, vai šī vietne ir uzticama?: http://www.croatia-online.com.ua/
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Vai pieņemat tūristus ar dzīvniekiem? Jorkšīras terjera svars 1,2 kg? Bezmaksas vai maksas? paldies par atbildi
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kas ir labāks relaksējošai atpūtai Opatija vai Tučepi? kur ir labākās pludmales?
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
mēs vēlamies doties kopā ar savu vīru ērtā ceļojumā uz Horvātiju
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Lidojam uz Horvātiju 30. maijā, un ierodamies Melnkalnē. Kurš tā lidoja? Cik ilgs laiks nepieciešams, lai nokļūtu Horvātijā. Melnkalnē, Tivatas lidostā, Horvātijā, viesnīca Cavtatā. Lidojam caur Tez Tour. Es biju šokā, kad saņēmu biļetes. (Lidojums caur Melnkalni)
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Pastāsti man, mēs tagad esam izvēles priekšā, mēs vēlamies doties atvaļinājumā septembra vidū, mēs vienkārši nevaram izvēlēties Spāniju vai Horvātiju, un tur un tur viesnīcas piedāvā 3 *. Gribu jūru un interesantas ekskursijas. Vai varat ieteikt!
13 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 16 atbildes
atrada dzīvokli http://www.adriatic-home.com/. Īpašnieki lūdz pārskaitīt uz viņu kontu 40% avansa maksājumu. Jūs nevarat norēķināties ar karti. Vai tas nav daudz? Vai nav naudas izkrāpšana? Es kaut kā zinu, ka prakse ir 10-15% maksimums. Vai kāds ir rezervējis caur šo vietni? kā sevi pasargāt? Mazliet biedējoši
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Esmu no Kijevas. Ieteikt tūrisma operatorus Horvātijā. Vai arī labāk ir rezervēt tieši šajā valstī? TIEŠĀM gribu šo viesnīcu http://www.solmelia.com/nHoteles/jsp/C_Hotel_Description.jsp?codigoHotel=7012 Bet atsauksmju nav vispār!
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Sakiet, lūdzu, kur Ukrainā var iegādāties pēdējā brīža tūres uz Horvātiju, un vai kādam ir pieredze ar šādu iegādi? Mēģināju meklēt, izmantojot interneta meklēšanu, bet piedāvāto ceļojumu aģentūru vietnēs ir kaut kādas muļķības vai priecīgi "īpašie piedāvājumi" ar cenu, kas gandrīz vai neatšķiras no parastās ekskursijas.
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Es iešu, gribu uzzināt par viesnīcām un atpūtu.
15 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Pastāsti!!! Gribu doties tūrē pa Horvātiju-Slovēniju, ir tā vērts vai nē.Varbūt kādam būtu es būtu ļoti pateicīgs vai varbūt vienkārši atpūsties pludmalē pie viesnīcas
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Nesen biju pie šī operatora Čehijā.Viss kārtībā.Nez kā viņiem ar Horvātiju.
15 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 7 atbildes
Cienījamie foruma dalībnieki, pastāstiet man, ko labāk izvēlēties Horvātiju vai Melnkalni. Vai arī ir pludmales tūres uz abām valstīm vienlaicīgi 2-3 nedēļas no Ukrainas?
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 5 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl