Jautājumi par HorvātijaLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Horvātija
Labdien!Septembrī braucu ar bērniem uz Horvātiju, pirmās 5 dienas plānojam palikt Opatijā, bet atvaļinājumu beigt Crikvenicā.Pastāstiet kas septembrī atpūtās Horvātijā, kāds gaiss un jūras temperatūra, vai līst.Varbūt kāds zin kur var redzēt uzticamu laika prognozi Horvātijai.Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Pastāstiet, lūdzu, kādi ir laikapstākļi, kāda ir ūdens temperatūra jūrā? Mēs nezinām, kādu apģērbu ņemt līdzi.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Kāds ir jūnijs Horvātijā? Vai jūra jau silta? kurš bija.pastāsti man
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Jautājums par laikapstākļiem
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Ugunsgrēka SITUĀCIJA IR BRIESMĪGA, VAI KRĀNA ŪDENS IR SAUSUMS? SPLIT-MAKARSKA ZIŅOJUMS NAV PĀRZĀTS? VAI SATIKSMES SATIKSMES BIEŽA? IET VAI NEIET? KO TU IESAKT?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Plānoju atvaļinājumu.Saka,ka Horvātijā plosās ugunsgrēki.. Sakiet,kāda situācija tur ir reāli,vai nav reisu kavēšanās utt.?
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 18 atbildes
Labdien. Jūnijā vēlamies doties uz Horvātiju (agrās dienas). kas zina, kādi tur ir laikapstākļi. Mums līdzi ir 9 gadus vecs bērns. vai nebūs auksti
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Sakiet, lūdzu, vai laikapstākļi ir piemēroti peldēšanai Horvātijā maija beigās (no 25. datuma)? Kurā kūrortā ir siltāks ūdens?
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Sveiki! Pastāsti man, vai Horvātijā oktobrī ir silti? Un kur var doties uz Horvātiju, kur ir skaisti?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Interesē peldēšana
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Mēs ar vīru vēlamies aprīļa sākumā atpūsties Horvātijā, pastaigāties, varbūt pāris ekskursijas. Pastāsti man, kādi laikapstākļi?
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Proti, gaisa un jūras temperatūra šajā periodā? Un līdz kuram laikam ir bezvīzu ieceļošana Horvātijā.
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Vai es joprojām varu peldēties jūrā, kāda ir aptuvenā ūdens temperatūra?
15 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Gribu iet 12. septembrī, bet vai varēšu sauļoties?
15 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Es gribētu braukt aprīlī
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Dodamies uz Opātiju oktobra pirmajā pusē
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
KĀDI LAIKA APSTĀKĻI SEPTEMBRA VIDUS? VAI IR IESPĒJAMS PELDĒT JŪRĀ UN SVĒTDIENĀS? KĀDAS NAKTIS?
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 3 atbildi
gribas atpūsties
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 3 atbildi
Pastāsti, lūdzu, kāda ir jūras un gaisa temperatūra jūnija otrajā pusē Horvātijā?Kurš ir dzirdējis par viesnīcām VILA “GABRIEL”*** Baska Voda un VILA “JOSIP JUKIC”*** Makarskā?
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Sakiet, vai septembrī-oktobrī ir iespējams doties uz Horvātiju pāri jūrai un pludmalei? Un jūs varat doties ekskursijās tikai viesnīcā? Gribu lētu viesnīcu Dolmatijas vidū, man galvenais, lai tur būtu viss nepieciešamais un kārtīgs ēdiens, nu, netālu no jūras. Vai es varu tādu atrast? Paldies!
17 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 3 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl