Jautājumi par SpānijaLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Spānija
Sveiki dārgie tūristi! Cik no jums bija Spānijā septembra beigās - oktobra sākumā, kādi ir laikapstākļi? Vai ir iespējams peldēt?
5 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 5 atbildes
5 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 10 atbildes
Sveiki! Septembrī plānoju ar meiteni lidot uz Kosta Bravu (precīzu vietu vēl neesam izlēmuši, bet izvēlamies starp Blanesu, Loretu un Tosu) atpūsties. Gribētos zināt, kādi ir laikapstākļi šajā laikā? Kā ir ar jūru, vēl silts?
5 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Jautājums tiem, kas bija ekskursijā un uzkāpa funikulieri. Cik auksts ir augšā? Vai man jāņem līdzi viegla dūnu jaka un siltas kedas, vai pietiks ar vieglu vējjaku un kedas? Atsauksmēs lasīju, ka temperatūra tur ir 6-8 grādi. Mēs lidojam septembra sākumā.
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
Atpūta Es gribu doties uz pludmali-ekskursiju. Kādi laikapstākļi un ūdens temperatūra ir oktobrī? Vai ir vērts cerēt, ka ūdens būs apmēram 23-24 grādi vai tas principā nenotiek?
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Dodamies uz Kostadoradu maija brīvdienās, kad ūdens jūrā vēl auksts. J: Vai viesnīcai ir peldbaseins, kurā varat peldēties šajā gadalaikā? Paldies!
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Darbā, aprīlī atvaļinājums, ceļojam ar bērniem, uztraucamies par ūdens temperatūru jūrā (okeānā), neņemam vērā apsildāmos baseinus.
8 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Pastāsti man, cik silts būs jūnija pēdējā nedēļā. Kam bija kāda pieredze? un varbūt kāds tagad ir piekrastē? Kādi laikapstākļi šogad?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Kādi laikapstākļi ir Salou oktobra pirmajā pusē? Vai līst lietus? Vai jūra ir silta vai jau auksta?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
kādi laikapstākļi Spānijas salās jūnijā?ūdens?jūra?jūnijā ir par agru doties?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Bieži lasu, ka Kosta Bravo reģionā jūra vienmēr nav ļoti silta, bet kurā kūrortā un kad ir silti. skatoties uz Kostadoradu
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Sveiki!Novembra vidū plānojam doties uz Tenerifi. Saki, lūdzu, vai tur būs auksti?Un ja auksts, tad kur vēl novembrī. Paldies!
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
lidosim no 31. augusta līdz 10. septembrim
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Ir doma uz Ziemassvētkiem uz nedēļu tur vicināt. Bet es tur neesmu bijis 5 gadus un neatceros laikapstākļus
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
vai man jāņem līdzi vējjakas? Kāds tur ir laiks? Mēs braucam 16. jūnijā.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 5 atbildes
Vai man vajadzētu ņemt siltas drēbes? Vai jūs tagad varat tur peldēt? Mēs braucam kopš 16. jūnija. Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 5 atbildes
Interesanti, vai no 16. jūnija drīkstēšu peldēt jūrā, vai ūdens iesils?Kāda tagad ir ūdens temperatūra? Mani arī interesē, cik silts ūdens šajā laikā ir akvaparkos, vai tur var peldēties?
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sveiki! Lidojam uz Salou 15. jūnijā uz 10 dienām. Paskatījos laikapstākļus - šokā, mums ir karstums, tur ir ļoti forši, negaidīju. Vai arī šis hysmeteo ir biedējošs? Kā tad īsti ir tagad? Tāpat kā jūra (gismeteo saka - 17 grādi). Kā, pēc iepriekšējo gadu pieredzes, tas notiek jūnija vidū? Jau iepriekš paldies par jūsu atbildēm.
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Braucam atvaļinājumā, apsveram variantus - ļoti gribētos uz Tenerifi, bet laika prognozes mulsina. Cik reāli būs sauļoties maija sākumā? Uz salas bijām jau pagājušā gada augustā - bija lieliski, negribētos sabojāt atmiņas :)
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Pastāsti man, pzhl, kurš maijā bija Tenerifē (dienvidu daļa), kāds tur tajā laikā ir laiks? Vairāk interesē ūdens temperatūra okeānā, jo, cik saprotu, gaiss tur vienmēr labi sasilst. Vai ir ērti peldēties, vai ūdens joprojām ir auksts? Un tajā pašā laikā - vai ir diskotēkas un bāri, kur ir daudz jauniešu?
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Labdien! Saprotu, ka gadu no gada viss mainās, bet no atpūtnieku pieredzes. Kādi laikapstākļi ir jūnija sākumā? Īpaši interesē, jo vēlamies braukt ar bērnu 10 gadi
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 19 atbildes
Pastāsti man, vai decembrī ir ērti atpūsties
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
vai ir vērts maija beigās braukt uz Spāniju pēc saules un jūras, un ja jā, tad kur tieši???
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Kādi laikapstākļi ir novembra sākumā? o.Gran Canaria Kā atrast kādu, kas turp dosies no 1.novembra?
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 9 atbildes
Pastāstiet, lūdzu, kurš bija Tenerifē ziemā, kādi tur ir laikapstākļi un vai vispār ir vērts uz turieni braukt ziemā. Mēs ar dēlu mīlam silto jūru. Priecāšos par visām atbildēm. Paldies.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Pastāsti lūdzu!Gribam braukt atvaļinājumā jūnija vidū,var būt auksti??
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 13 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl