Jautājumi par GruzijaLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Gruzija
Nekad neesmu bijusi Gruzijā, bet, acīmredzot, mans laiks ir pienācis... Plānoju braukt ar savu skolnieku, tāpēc jāatgriežas līdz septembra sākumam. Pludmales brīvdienas nav īpaši ieinteresētas - ēdiens nav paredzēts. Gribu redzēt skaistas vietas, gūt iespaidus. Iepriekš aprēķināt dienas 10 +/- pāris dienām. Kad ir labākais laiks doties? Paldies.
5 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 7 atbildes
Vai peldsezona maija beigās jau atklāta?
6 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 42 atbildi
mums drīz atvaļinājums, jūlija vidū, vēlos precizēt, kādi laikapstākļi tur Urekos? Skatos prognozi, jūlijā visu laiku līst, vai ir vērts iet?
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kurš tur ir vai jau ir atgriezies, pastāstiet, kādi laikapstākļi šobrīd? vai jūra ir auksta? Skatos webkamerā - mākoņi, mākoņi ,,.. būs tikai dažas dienas un ļoti sarūgtina, ja nevari peldēt jūrā...
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
izvenite, a seychas kakaya pogoda v ureki, idut dojdi?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
sveiki, sakiet lūdzu, vai jūnija beigās ir iespējams aizbraukt uz Ureki
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Pastāstiet, kas zina, kādi laikapstākļi ir Urekos pēc 20. maija. kolēģe ar bērniem dodas atvaļinājumā uz Ureki un aicina mani un manu bērnu pievienoties. Bet man ir šaubas par gaisa un jūras temperatūru. vai šajā laikā ir iespējams peldēt? Jūlijā/augustā neiešu, jo cenas šajā laikā ir augstas, tāpēc maija beigas-jūnija sākums ir ļoti labvēlīgs laiks atpūtai.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl