Jautājumi par GruzijaCits

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Gruzija
Draugi un kolēģi! Novēlu mieru! Es un visa Gruzija jūs visus atbalstām! Personīgi es un mana ceļojumu kompānija vēlamies jūs atbalstīt ne tikai ar vārdiem! Piedāvāju visiem ukraiņiem, kuri atrodas Gruzijas teritorijā, vienalga kurā reģionā vai pilsētā, palīdzēt ar transfēru, izmitināšanu, ēdināšanu, medicīnisko palīdzību! PROTAMS BEZ MAKSAS! JEBKĀDA PALĪDZĪBA!!! Kolēģi, draugi! Kam Gruzijā ir draugi vai tūristi, dodiet man manus kontaktus! Piedod, lakoniski!!! Tagad nav īstais laiks runāt, jāatbalsta ar darbiem, nevis vārdiem!!! Viber: +995 599 555 233 WhatsApp: +995 592 555 233 Lasho! Novēlu mieru! (Šo ziņojumu man lūdza ievietot iren48, viņa tika nosūtīta no aģentūras)
2 gadā atpakaļ  •  9 abonenti 4 atbildi
3 gadā atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
4 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 13 atbildes
5 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 12 atbildes
Mākleriem tādās Gruzijas vietās kā Kvariati, Shekvetili, Grigoleti, Anaklia. Varu īrēt dzīvokli no 200 līdz 300 lari mēnesī, uz gadu.
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Labdien, lūdzu, pastāstiet man, kuras vietnes Gruzijā ir kā ziņojumu dēļi? Līdzīgi šai vietnei www.ola.ua Tikai gruzīnu valoda?
6 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 12 atbildes
Sveiki, kuras ir lētākās pilsētas, kur dzīvot Gruzijā? Gruzijas reģionam nav nozīmes. Svarīgi ir tikai kurā Gruzijas pilsētā var īrēt vienistabas dzīvokli par 150 - 200 LEL?
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labdien, kurās Ozurgeti vietējās vietnēs es varu meklēt īres dzīvokļus? Tikai vietnes nevis tūristiem, bet vietnes vietējiem? Vai kāds var norādīt uz dažiem labiem mākleriem?
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
palika no grupas aviobiļetēm Kijeva-Tbilisi-Kijeva 16.oktobrī uz Tbilisi un 24.oktobrī no Tbilisi uz Kijevu. Aerosvit reiss 417, 418. Maksa 330 dolāri turp un atpakaļ (grupas maksa, biļetes neatmaksājamas). Ir 5 biļetes. STEIDZAMI!! [email protected]
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Mani interesē 4-vietīgi numuriņi Tbilisi viesnīcā un līdzīgās viesnīcās. Bet cenas nekur nav norādītas. Un kas ir iekļauts cenā?
13 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Es meklēju 4-vietīgus numurus Ureki viesnīcās, piemēram, Tbilisi viesnīcā, un nekur nav norādītas cenas.
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 3 atbildi
ra gears biļetes jā ra shedis?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl