Jautājumi par GruzijaViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Gruzija
4 gadā atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Kurp doties Tbilisi un Batumti ar 9 gadus vecu bērnu, kā arī nedaudz par cenām kafejnīcās un restorānos.
7 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
7 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 8 atbildes
Mazulis 3 gadus vecs, vai bērnam ir labas kvalitātes pārtika, t.i., zupas, graudaugi utt.
7 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Ureki vai cita vieta Batumi reģionā - kur labāk atpūsties ar 13 gadus vecu dēlu
8 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
9 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 4 atbildi
gribas braukt
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 14 atbildes
Uz sanatoriju Firuza, cenas
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Labdien, braucam uz lielu kompāniju uz Batumi 2015. gada jūnijā, 6 pieaugušie 5 bērni, sakiet kur labāk apmesties, (ja ir kontaktus lūdzu) apsveram privātus variantus villai, mājai, dzīvoklim, (3-5 guļamistabas) lai jūra blakus, parks bērniem un kafejnīcas kur var aizbraukt ar bērniem ko apskatīt?? (berni mazi 1,2,3 gadi) bet pie mums ir 2 puikas 3,5 gadi kur vinus var vest?? Kādi ir atrakciju parki? (Un kas zin viņu adresi??) Kā lētāk lidot???
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 12 atbildes
kas ir iekļauts šajā summā pārtikas ārstēšana un izmeklējumu izmitināšana
9 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Braucu atpūsties viena, man vajag standarta istabiņu, interesē šīs istabiņas izmaksas jo skatos cenas par 2 un vai ir āra baseins un ja jā, vai tas darbosies oktobrī
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Mēs ar sievu septembra sākumā dosimies uz Gruziju. Iesim pirmo reizi. Mēs ejam mežonīgi. Ierodamies Kutaisi, tad gribam aizbraukt uz jūru (visticamāk uz Kobuleti) uz dažām dienām un tad uz pāris dienām Tbilisi. Interesē atpūta jūrā un interesantu vietu apmeklēšana. Kur ir lētākā vieta, kur īrēt māju? Cik daudz naudas ņemt līdzi? Kur ir labākā vieta, kur doties? Kur ir labākā vieta, kur paēst? Varbūt kādas funkcijas? Kāds ir labākais veids, kā ceļot valsts robežās (kas ir lētāks). Ko un cik var izvest no Gruzijas (vīnu, konjaku)? Ko ir vērts izmēģināt, kas ir lētāks par mūsējo? Paldies visiem par atbildēm.
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 10 atbildes
Plānojam braukt uz Gruziju no 10. līdz 20.septembrim, iesakiet kur palikt ar bērnu 5 gadi. Paldies
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Pastāstiet man, ko nozīmē studentu kategorijas numuri viesnīcā Mercury Batumi 3 * vai labāk ir rezervēt Standard?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kurā sanatorijā var apmesties? Vai es varu ņemt līdzi mazu suni? Cik maksā uzturēšanās?
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
izvinite, no podskajite, v kokix otelyax mojno otdixat s molenkoy sabachkoy
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Ārsti man noteica pleca locītavas bursītu, pleca locītavas impingement sindromu, mugurkaula supro trūci, 4 mm trūci starp 5. un 6. kakla skriemeļu.Kas zina, sakiet, lūdzu, vai es varu saņemt nepieciešamo ārstēšanu Chaltubā.Ļoti. svarīgs!
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
atsauksmes nav īpaši labas
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Vēlos uzzināt, cik maksā Winston super slims cigaretes
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
mūsu klienti vēlas sūtīt uz Gruziju 10-12 bērnu grupu. Vecums 14-15 gadi. Vai jums tas ir iespējams? Ja iespējams, lūdzu atsūtiet cenrādi un iespēju organizēt ekskursijas. Paldies. Panākumi un labklājība.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl