Jautājumi par HorvātijaViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Horvātija
Un ko tas nozīmē - maksas kondicionieris? Kāda ir cena? Un par ko vēl dzīvokļos ir jāpiemaksā?
6 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Labdien! Gribam braukt uz Horvātiju ar vīru un 4 gadus vecu bērnu, apsveram variantus Istras kūrortā. Vai varat ieteikt dzīvokli netālu no jūras. Un lai bērnam nebūtu garlaicīgi.
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Braucam ar dēlu (1,8), mammu un māsasmeitu (5) uz Rogozņicu uz 2 nedēļām, tad ar īrētu auto pārvācamies uz 1 nedēļu uz Dubrovniku. Jautājums: cik daudz naudas ņemt līdzi atvaļinājumā uzņēmumam? Dzīvosim dzīvokļos, gatavosim, respektīvi, "savā" virtuvē. Preci pirksim veikalā vai tirgū. Mēs plānojam braucienu uz restorānu 2 reizes ... Ekskursijā uz Plitvices ezeriem un Krku. .. Varbūt, pāris reizes uz ūdens parku un uz akvāriju/okeanāriju... Tas arī viss... Respektīvi, ekonomiski atpūtīsimies. Es kasu galvu, cik minimums līdzi, lai neskaita ne santīma...? PS: Es saprotu, ka vairāk ir labāk nekā mazāk, bet tomēr ...
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 15 atbildes
Petrovacā, Melnkalnē, ir labs augļu un dārzeņu tirgus, veikali un veselības taka pār jūru. Horvātijā viņi atradās Amarinā pie Rovinjas. Bez mašīnas tur grūti dabūt pārtiku. Vietējais veikals ir dārgs, un izvēle ir ierobežota.
7 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Pirms pāris gadiem ar dēlu atpūtījos Turcijā. Man patika un viņam arī. Mēs tikko nokļuvām pašā saules vidū. Lai gan šogad finanses ir nedaudz sliktākas, gribu bērnu aizvest līdz jūrai. Lasiet atsauksmes par Horvātiju. Ja varētu atrast vietu, kur lēti pavadīt 7-10 dienas, mēs labprāt dotos...
9 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 72 atbildi
Es gribētu dzirdēt par šo viesnīcu
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Vai tiešām visas istabas ir bez balkoniem?
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Septembrī atvaļinājumu plānojam pavadīt Drasnices ciemā. Pastāsti, varbūt, kurš šeit atpūtās, kāds laiks septembrī un kādas cenas pārtikai (plānojam gatavot pie mums 3 gadīgu mazuli).
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Tas patiesībā ir jautājums. atradu internetā, lejupielādēju fotogrāfiju, bet kāds kūrorts vispār, kādu viesnīcu es tagad nevaru atrast. Skaistule, es gribu uz turieni.
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
nevar izvēlēties valsti
10 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 10 atbildes
Sveiki. Mēs ar vīru un 4 gadus veco bērnu vēlamies atpūsties Horvātijā augusta vidū un beigās 2 nedēļas. Es gribētu tikai dzīvokļus tuvu smilšu pludmalei (un, kā es saprotu, Horvātijā ir maz smilšu pludmales). Lūdzu, palīdziet man atrast nakšņošanas vietu.
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
laba diena! Sakiet, lūdzu, kādu Horvātijas rajonu un viesnīcu jūs ieteiktu, kur tīra jūra, kalni un skaistas ainavas?
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Maijā plānojam ģimenes atpūtu Horvātijā. Man ļoti patīk Plitvices ezeru fotogrāfijas. Būsim ar bērniem 10 un 12 gadus veciem, vai nav ļoti grūti ar bērniem pa ezeriem izstaigāt, pareizāk sakot bērniem?
10 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 14 atbildes
Draugi! Sakiet, kurš nav atpūties viesnīcā, bet dzīvoklī vai mājā, kur ērtāk divas nedēļas ar trim bērniem palikt :), lai smilšaina pludmale, balkons ar skatu uz jūru un nauda, ​​objektīvi, saimnieku attieksme bija ar dvēseli . Ar patiesu pateicību, Viktorija, Kijeva.
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Lūdzu, palīdziet man izlemt par šo viesnīcu: vai ir vērts izvēlēties Premier numuru (nedēļas cena ir par 300 € vairāk nekā Comfort, bet es neredzu atšķirību fotoattēlā)? Vai tās atrodas citās ēkās? Kā atrodas telpas? Pārskatos daudzi sūdzas par to, ka gaisa kondicionieri nedarbojas, vai tas tiešām tā ir? Būšu pateicīgs par atbildēm.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Paskatījos info viesnīcu topos - visur rakstīts, ka pludmale ir oļi, vai vienkārši birstošs smilšu gabals. Vai tā ir visu Horvātijas pludmaļu iezīme, vai arī ir "smilšu" kūrorti? Arī bieži viesnīcās - puspansija. Ja ceļojat ar 4 gadus vecu bērnu, vai ir vērts dot priekšroku pilnam pansijai, vai tomēr labāk un lētāk pašam kaut kur paēst?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 8 atbildes
Horvātija
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Vai šīs viesnīcas tuvumā vai pie tās ir ieeja seklā jūrā? Es ceļoju ar bērnu, un man pašai nepatīk dziļums.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Kas atpūtās šajā viesnīcā, lūdzu, uzrakstiet savus iespaidus par viesnīcu un pilsētu. Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Vēlos uzzināt informāciju par radinieku
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Plānoju ar vīru atpūsties, bet nepaveicās - strādā. Rezultātā visu vasaru mēs ar 4 gadīgo dēlu būsim kopā divistabu dzīvoklī. Man ir bail palikt garlaicīgi ((. meklēju kompāniju - tā pati pagaidām vientuļā māmiņa ar bērnu 4-5 gadi. Varu īrēt istabiņu dzīvoklī. Varu iedot adreses apartamenti.Vieta kur braucam ir brīnišķīga ideāla ģimenēm ar bērniem - jūra ļoti sekla, ļoti ātri uzsilst un nevar noslīkt, ir oļu un smilšu pludmale, ciemats kluss, bet ir blakus liels parks ar daudzām izklaidēm bērniem. Ēdienu cenas kā Maskavā. Rakstiet, es priecāšos. Ceru, ka [email protected]
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Ja atbrauc uz Horvātiju bez iepriekšējas rezervācijas, kādas ir iespējas atrast kaut ko normālu ne par traku naudu. Es runāju par laika posmu no 26.08.2013-09.05.2013. Varbūt kāds arī gāja bez bruņām. Būšu pateicīgs par atbildēm.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Diētisks ēdiens, labākā pludmale, daudz zaļumu
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Es gribētu atpūsties no vecākiem un bērniem
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 10 atbildes
KUR IR LABĀK UN TUVU DUBROVNIKAS: LAPAD VAI BABIN KUK.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl