Jautājumi par AustrijaViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Austrija
Vai viesnīcā ir sauna un peldbaseins, kur var valkāt peldkostīmus?
10 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Tirole Garni Vierjahreszeiten Andrē Arnolds Viesnīca Garni Alpenland Fruhstuckspension Glanzer Apart Gletscherblick Viesnīca Garni Fiegl Apart
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Taisāmies maijā braukt vai lidot uz Austriju, bērnam būs 1,5 gadi, kur labāk padoties, lai gan daba, gan apkārtne ir interesanta, nav pārpildīta un lai virtuvē var gatavot. . Un kādi laikapstākļi ir maijā?
12 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
citādi es braucu Urals V-20 ar šo silto uzvalku, bet kā tur ir? ar ko visi brauc? Vai tur var nopirkt parastu uzvalku?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
mums ar vīru jāpavada nakts no 6.01 uz 7.01, varbūt kāds zina kādu lētu pansionātu netālu no dzelzceļa stacijas Zalcburgā
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Kura viesnīca?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Es gribu vakarā iedzert tēju
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Tātad tas joprojām ir 3 vai 4*? Centrs vai necentrs?:) Istabās ir internets (bezmaksas) vai nav?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sakiet lūdzu, vai Vīnē ir viesnīcas ar 2-istabu apartamentiem un kā tās sauc?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Gribu saprast - cik maksās ģimenes atvaļinājums Jūsu viesnīcā no 2011.gada 8.augusta līdz 15.augustam, ja rezervēsiet numuru tagad?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Sakiet, lūdzu, kurā slēpošanas skolā uzņemt bērnus vecumā no 7 līdz 8 gadiem?
13 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Divas dienas atpūtāmies viesnīcā Austria Classic Hotel Wien, kas atrodas Pratorstrasse. Viņi iedeva skaitļus, veica aprēķinu, kā paredzēts, un devās prom. Pēc 20 dienām saņēmām no viesnīcas vēstuli ar fotogrāfijām, ka esam ar gludekli sabojājuši dīvānu un pievienojam rēķinu 1480 eiro. Vai ir vērts maksāt šo rēķinu, ja tā nav mūsu vaina un mums pat nebija gludekļa? Kādas būs sekas, ja mēs nemaksāsim?
14 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Es pirmo reizi braukšu slēpošanas kūrortā ar nepazīstamu kompāniju. Ar sporta apģērbu tas ir vairāk vai mazāk skaidrs (slēpošanas kostīms + džemperi, T-krekli, augsti zābaki, džinsi, dūnu jaka), bet kā ir ar pastaigām vakarā? kleitas, kurpes, zābaki? Vai arī pietiek ar džinsiem un T-krekliem? vai kas ir labāks? Es nevēlos ņemt līdzi drēbju skapi, tāpēc meklēju praktiskāko variantu + skaistums) Šis būs mans pirmais ceļojums. Liels paldies par jūsu palīdzību!!!
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
cik maksā abonements
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
kā izvēlēties pareizo apmešanās vietu un kur dzīvot,lai investētu 2 tūkstošus eiro?kurš kūrorts atrodas tuvāk Ukrainai-brauciet no Kijevas.Irina
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 3 atbildi
Janvārī dosimies uz Austriju. Pastāstiet vai ir jēga ņemt līdzi slēpes vai labāk nomāt uz vietas?
15 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Vai Schonblik 3* eksistē.Kur tas atrodas?kāda atšķirība?
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Visi jautājumi
AAE
vēl