Jautājumi par UngārijaViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Ungārija
1 gadā atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sveiki! Ierašanās Budapeštā būs ap 2:00 10.02. Cik saprotu, tad viņi netiks nokārtoti, ja rezervācija ir uz nakti no 10 uz 11? Vajag ņemt uzreiz uz 2 naktīm no 9 līdz 11. Un tad nebūs problēmu ar iečekošanos 2 naktī? Paldies.
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Viesnīca jau ir rezervēta. Pieprasīja istabu ar balkonu. Dodamies ārstēties uz 10 dienām šajā viesnīcā.
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
9 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
ko aizpildīt?
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Меня интересует отель в Балатонфюред,который специализируется на лечении сахарного диабета.Либо альтернативу..Прошу перезвонить по телефону 8(929)6237720 Лена
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
viesnīca tiks izvēlēta drīzumā. Kuru no Erzsebet izvēlēties. Benčurs. Medošs. Lauvu dārzs? Gribam tīras, normālas brokastis, centrā, lai tuvumā ir daudz, bet kājām
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Vai man vajadzētu ņemt līdzi fēnu vai arī tāds ir istabā?
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Novembrī došos atpūsties uz Hevizu. Vēlos uzzināt, vai ir iespējams iegādāties skaistumkopšanas procedūras, spa procedūras? Un kur tie ir lētāki un labāki?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
termālo pirts cena
12 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Sakiet man, lūdzu, es neesmu redzējis šādu informāciju: vai alu vannās jums ir jāņem līdzi čības, vai arī viņi jums dod kādas vienreizējās lietošanas? pēc pāris dienām dodamies ekskursijā pa Budapeštu un apmeklēsim alu pirtis
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Sveiki, visi, kas bija Ungārijā, iesakiet 3 * viesnīcu Budapeštas centrā, blakus tūristu pulcēšanās vietai ekskursijās. Ar cieņu Ludmila
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Novembrī dodamies uz Ungāriju uz 5 dienām. jums ir jāizvēlas viesnīca.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kuras viesnīcas reģionā Heviz ir piemērotas? Vai ir iespējams iekļūt baseinā, citās ūdens procedūrās? Pāvils
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Pastāstiet man, kā jūs varat nokļūt Bukfurdo pilsētā, vai ir ekskursijas uz šo pilsētu un jūs ļoti interesē viesnīcas un cenas. Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Gribu atpūsties pie Balatona ezera
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
kuras ir labākās viesnīcas Budapeštā? un mēs vēlamies palikt daudzas dienas. Ko jūs ieteiktu? 2 * vai 3 * centrā bija?
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Kā pieteikties vīzai precētam pārim no Almati (Kazahstāna)? Dzīves dārdzība ar ārstēšanu?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Bērnam ir lamblija.
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Iekļauts ārstniecības procedūru numura cena
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Aprīļa sākumā dosimies uz Ungāriju. Pastāstiet man, kuru viesnīcu (3-4 zvaigznes) izvēlēties. Ko redzēt pašā Budapeštā. Uz kurām ekskursijām ir vērts doties un uz kurām nē. Apskatiet arī tirdzniecības centrus. Pateicos jau iepriekš
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 10 atbildes
Labdien! Lūdzu! Sakiet, lūdzu, kur Budapeštā ir labākās brīvdienas ar bērniem vecumā no 5 un 1 gada? Likmes? Esmu dzimusi Budapeštā, un es vēlētos ar saviem bērniem doties apmeklēt šo skaisto pilsētu. Paldies! Elēna...
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Vēlams tuvāk centram, jo ​​pie mums būs bērns
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl