Jautājumi par UngārijaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Ungārija
4 gadā atpakaļ  •  10 abonenti 9 atbildes
Pasē ir īsa Lietuvas Šengena. Es ceļoju ar meiteni, kurai ir vairākas īsas un divas Šengenas karikatūras no Itālijas un Polijas.
7 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Кто нибудь недавно не получал визу? У меня вот какой вопрос: Если вы временно не работаете, то вместо справки с места работы можно предоставить свежую выписку с вашего банковского счета. Подскажите как должна выглядеть эта выписка, что в ней должно быть указано? Где её получить в банке? или можно через банкомат сделать? Если я еду на 3 дня сколько средств должно быть на счете?
9 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 13 atbildes
puiši, labdien. Sakiet, lūdzu, kādi dokumenti ir nepieciešami nodokļu dienestam ārkārtas gadījumos? visu grāmatvedību kārto starpnieks, tāpēc par dokumentiem nav ne jausmas. nodokļu birojā paņēma deklarāciju, zvanu centrā saka, ka vēlama izziņa Ko var un vajadzētu darīt galu galā?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Едем домой,из Украины в Италию,через Венгрию.Собака чипирована,паспорт европейский,прививку от бешенства сделали,перед выездом еще возьмем справку об общем состоянии здоровья.Подскажите нужны ли еще какие-то документы,справки?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Atbildiet, kas paši atvēra Ungārijas tranzītvīzu!!!! Interesē visas detaļas no dokumentu saraksta (plānots braukt ar auto uz Horvātiju ar situāciju Budapeštā) un iesniegšana pases saņemšanai rokā.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 7 atbildes
Tas attiecas uz izziņu no darba un bankas.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 11 atbildes
Dodamies tūrē pa Ungāriju. Izbrauksim pēc 10 dienām Mēs nezinām, vai mums ir vīzas. Tūrisma aģentūrā teica, ka tā kā neviens no mums nesaņēma zvanu, tas nozīmē, ka varam droši doties uz Ļvovu, tur visiem pateiks.Baidāmies, uztraucamies.
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Esmu dzimis Ungārijas Republikā, Kakrcagas pilsētā, dzīvoju nepilnu gadu, mani vecāki ir krievi (militārpersonas), man ir Krievijas Federācijas pilsonība. Vai man ir tiesības uz dubultpilsonību?Kas man ir nepieciešams, lai to izdarītu? Un kādas man tiesības?
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Sanācām autobusa tūrē pa Eiropu: Austrija, Ungārija, Čehija-220 USD. Brauksim ar Ungārijas vīzu. Eiropā pirmo reizi. 22 gadi, nestrādājam darbaspēkam, sertifikāts kā " nelegāls" pēc hosteļa es nekur neesmu reģistrēts ((vai ir iespējams dabūt vīzu un doties ????
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sanācām autobusa tūrē pa Eiropu: Austrija, Ungārija, Čehija-220 USD. Brauksim ar Ungārijas vīzu. Eiropā pirmo reizi. 22 gadi, nestrādājam darbaspēkam, sertifikāts kā " nelegāls" pēc hosteļa es nekur neesmu reģistrēts ((vai ir iespējams dabūt vīzu un doties ????
15 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 13 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl