Jautājumi par AbhāzijaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Abhāzija
vai ir kādi ierobežojumi meningīta dēļ Rostovas apgabalā
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Labdien!Kā izbraukt robežu ar bērnu no pirmās laulības, ja bērna tēvs būs mašīnā (ir mātes pilnvara). Galu galā ir atsevišķas rindas - uz transportu un cilvēkiem. Jau iepriekš paldies par atbildi!
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Bērns ceļo kopā ar mammu.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Braucu atvaļinājumā uz Abhāziju ar 11 gadīgu bērnu, kādi dokumenti ir nepieciešami bērnam, lai bez problēmām nokļūtu Abhāzijā no Ukrainas.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Rakstu visiem, kas jautāja par robežas pāreju. 1. Uz laminētas dzimšanas apliecības tika izgatavota notariāli apliecināta kopija un tika uzrādīta uz Ukrainas-Krievijas robežas, PAZŪTĪTA divu vecāku pilnvara ukraiņu valodā 2, Uz Krievijas-Abhāzijas robežas viņi teica. ka pilnvara šajā valodā nav piemērota. Nepieciešams tikai krievu valodā. Vecmāmiņa pierunāja 1,5 stundu un tomēr viņu ielaida Abhāzijā 3, Pilnvara ir nepieciešama divās valodās ukraiņu un krievu valodā, kāpēc notārs to neizdarīja, zinot, ka Krievija ir tranzīta valsts. ES nezinu. Pilnvarā bija norādītas trīs valstis: Krievija, Gruzija, Abhāzija
12 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Laba diena!. Mēs gatavojamies pārcelties uz Abhāziju un mēs vedam savas lietas (traukus, mēbeles, lietas utt.) mūs vedīs draugs, kura mašīnā viņš strādā, viņam nav nekādas vispārējās pilnvaras automašīnai, viņš brauc uz pavadzīmēm (kā viņš saka Kā mēs varam būt šajā situācijā? Un pastāsti sīkāk kā tiek aizpildīta deklarācija brīvā formā vai ir kāda veidne? Pateicos jau iepriekš! Aļona.
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Mēs esam no Ukrainas, vecmāmiņa ar mazdēlu brauc ar vilcienu caur Adleru uz Abhāziju. Vecmāmiņai ārzemju pase, bērnam ceļošanas dokuments. Viņi nekad nav braukuši uz Krieviju.Pastāstiet lūdzu,kas ir nepieciešams šķērsojot Krievijas-Ukrainas robežu,kā arī Krievijas-Abhāzijas robežu. Un, kad viņi atgriezīsies, vai viņiem ir nepieciešami kādi papildu dokumenti (pilnvara? Atsevišķi uz Krieviju? Atsevišķi uz Abhāziju? Vai jums ir vajadzīgas kādu dokumentu kopijas? Ukrainas dzimšanas apliecība?) Būšu pateicīgs visiem par atbildi
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Dodamies augustā uz Sukhumu, divas sievietes, daudz bagāžas, interesē transfērs, ir jēga pasūtīt?Vai arī vieglāk ar taksi aizbraukt no Adleras līdz robežai un tad atkal nolīgt taksi ?Cenu līmenis interesants, paldies jau iepriekš par informāciju!
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Mums ir kāzas jūnija sākumā, gribam uzreiz ar mašīnu aizbraukt medusmēnesī uz Abhāziju, tāpēc būs problēmas ar dokumentiem... vai mani laidīs pa pastu, ja pase un uzvārds vēl veci , bet vai pastmarka būs? kaut kur lasīju, ka nelaiž cauri, vispirms vajag nomainīt pasi un tad braukt kur gribi..... bet nesaprotu jo ir likums ka pase der 30 mēneši, un jūs pat varat doties uz ārzemēm. kā es varu būt šajā gadījumā?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Gribu nopirkt auto
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
vecmāmiņa ceļo ar savu mazmeitu vecumā no 13-14 gadiem. vecāki ir šķīrušies. Man ir mammas atļauja. Vai jums ir vajadzīga atļauja no jūsu tēva?
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
kādi dokumenti nepieciešami šķērsojot robežu bērnam 6 gadi?(esam no Krievijas) Paldies par atbildi
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
robežšķērsošanas procedūra
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Pati karavīrs. Es ļoti vēlos ierasties Pine Grove. Bet šaubos, vai tas ir iespējams bez pases.
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
kā vieglāk tikt no Maskavas?ar vilcienu uz adleru?un tad uz robežu?
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 8 atbildes
VISPĀR ESMU NO KRASNODARAS.KĀDAS IR IESPĒJAS NOKļūt PIZSUNDĀ.
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
Sveiki. Man jau nedēļu ir tā pati problēma. Pasūtīju biļetes uz humi, bet tā kā skatos ziņas, tad saka, ka Suhumi tagad ir karš un nemitīgi notiek sprādzieni, baidos vai ar mani kaut kas var notikt?Lūdzu atbildiet
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 5 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl