Jautājumi par SomijaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Somija
Laba diena, foruma lietotāji) Vai somi viņus ielaidīs uz 2 dienām 8. jūlijā, ja Itālijas izsniegtā Šengenas vīza uz sešiem mēnešiem beigsies 10. jūlijā? Gribu uz pāris dienām izbraukt no Sanktpēterburgas.
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Labdien, pasakiet man, lūdzu, es nekad neesmu atvēris vīzu un ārzemēs. pase vēl tīra, vai atvērs man vīzu (ja pareizi sapratu Šengenas vīzu, bet varētu kļūdīties) uz 21 dienu. Es gribu apmeklēt Somiju (bet viņi nevar man atsūtīt ielūgumus, jo viņi dzīvo un strādā Somijā, bet ir Igaunijas pilsoņi), tāpēc sakiet, varbūt labāk noformēt vīzu pēc draugu uzaicinājuma uz Igauniju un no Igaunijas uz brauc uz Somiju (bet galvenā uzturēšanās vieta būs Somija) un vai tad nebūs problēmas nokļūt Somijā un tur palikt?
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 21 atbildi
pasakiet man lūdzu, es gribu braukt no Ukrainas apciemot savus draugus uz Somiju, kāda vīza man jāsaņem (šengenas vai somu), ja es nekad neesmu atvēris vīzu, šis ir mans pirmais ceļojums un ka viņi atvērtu vīzu bez problēmām un izlaidiet tos cauri (ar kuru uzņēmumu labāk sazināties, lai palīdzētu noformēt). Un pastāstiet, kādam vajadzētu būt man ielūgumam (ja iespējams, lūdzu atsūtiet paraugu, tas ir ļoti nepieciešams). Paldies
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 11 atbildes
Es rakstīju Somijas pasu kontroles departamentam, viņi atbildēja: "Jūsu regulārie lidojumi ierodas ne-Šengenas terminālī un izlido no tā. Jums nav nepieciešama Šengenas vīza, lai ceļotu ārpus Šengenas zonas tranzītā caur Helsinki-Vantaa." Tie. vīza nav vajadzīga. Bet es tikko aizlidoju uz Zviedriju caur Helsinkiem. Un tad mēs izgājām pasu kontroli pirms iebraukšanas tranzīta zonā. Bet šeit mēs tomēr lidojām tālāk Šengenas ietvaros. Varbūt Āzija ir kaut kā savādāka? Un vēl viena lieta: es lidoju uz Koh Samui (Taizeme) tur 2013. gada 1. jūnijā caur Honkongu un atpakaļ 2013. gada 16. jūnijā caur Bangkogu. Vai ir vajadzīgas vēl kādas vīzas?
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Šengenas vīza
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Dod ziņu, ja kādam ir pieredze. Gribam uz Somiju uz NG, izbraucot no Pēterburgas 30. decembrī, cik ilgi var pavadīt uz robežas, ir informācija no draugiem, ka gandrīz 9 stundas!
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
mēs gribam iet uz jauno gadu!
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 3 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl