Jautājumi par ASVDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par ASV
ASV
Kas man jādara: jāmaina pasi, vai tomēr varu pieteikties vīzai?
3 gadā atpakaļ  •  9 abonenti 37 atbildes
ASV
Protams, mēs runājam par vīzas atvēršanu pēc pandēmijas apokalipses beigām.
4 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 28 atbildes
ASV
5 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
ASV
Lūdzu pieredzējušiem konsultēties par vīzu. Strādāju oficiāli, bet oficiālā alga minimāla. Manam vīram ir pienācīgi ienākumi. Viņš jau ir bijis ASV. Ukrainā man ir divi dzīvokļi. Pasē ir daudz Šengenas vīzu. Nav bērnu. Varam uzrādīt arī noguldījumus. Vai es dabūšu vīzu? Savam vīram es neredzu īpašus iemeslus to neatvērt. Paldies visiem!
6 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 16 atbildes
ASV
Поездка в США. Друзья, такой вопрос: хочу получить визу и поехать в США. Слышал о том, что легче всего это сделать благодаря круизу. Сам я раньше в круизах не был, всех тонкостей этого дела не знаю и, собственно говоря фирм, которые этим занимаются. Может кто-то имел опыт подобных путешествий, или знакомые Ваши ездили... Буду рад всем ответам и помощи в этом новом для меня деле :)
7 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 22 atbildi
ASV
Mana bērna ASV vīza ir manā pasē. Tagad manam bērnam ir pašam sava pase un viņš pats gatavojas lidot uz ASV. Kā pārsūtīt vīzu uz viņa pasi? Vai lidot ar diviem
7 gadiem atpakaļ  •  4 abonents Nav atbilžu
ASVOrlando
Braucu uz štatiem otro reizi (pirmā reize bija 5 mēneši), paziņa neatlaidīgā veidā neiesaka lidot no Ukrainas (vai nu Borispiļas vai Ļvovas), bet iesaka sākt no Eiropas (varbūt Varšavas). Kā lidmašīna no Ukrainas, pastāv liela varbūtība, ka vīzas tiks atņemtas un izraidītas. Kam ir informācija par šo, būšu ļoti pateicīgs.
8 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 53 atbildi
ASV
Sveiki. Man ir ieplānots ceļojums. Es lidoju no ASV uz Turciju uz 5 dienām, no Turcijas uz Krieviju un pēc divām nedēļām atgriežos ASV. Esmu ASV zaļās kartes īpašnieks, Krievijas pase un citi dokumenti ir klāt. Vēlos uzzināt, vai šis brauciens ir iespējams un kādi dokumenti ir jāsavāc?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
ASV
Jauku dienu! intervija vēstniecībā ir tikai angliski?? ... vai ir vēl kādi varianti - ukraiņu, krievu (saprotu angļu valodu, bet sarunāties ar viņiem ir problēma) ... otrs jautājums: ja jums ir savs nekustamais īpašums (divi) un neliels bankas konts, bet ārzemju pase ir tīra un nekāda oficiāla darba - tad kādas ir iespējas dabūt vīzu...ps Vai man ir jābūt visām šīm priekšrocībām (pierādījumiem) intervijā vai viņi kaut kā patstāvīgi "izlaužas cauri visiem sava klienta datiem" Būšu pateicīgs par atbildi :)
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
ASV
Labdien. Mēs ar sievu gatavojamies ceļot no ASV uz Krieviju. Esmu ASV/Krievijas pilsonis. Viņa ir ASV/Baltkrievijas pilsone. Problēma ir tāda, ka pēc apprecēšanās ASV viņa nomainīja uzvārdu, un tagad vārdi ASV un Baltkrievijas pasē nesakrīt. Baidāmies, ka, ierodoties Krievijā, atšķirīgo uzvārdu dēļ radīsies problēmas pasu kontrolē. Vai kāds ir saskāries ar šādām situācijām? Vai ir kādi varianti? Šobrīd baidāmies, ka viņai ASV pasē būs jākārto Krievijas vīza, bet Baltkrievijas pase jāatstāj mājās.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
ASV
No atsauksmēm izlasīju, ka, lai varētu iedot vīzu uz ASV, man ir jāpierāda savs ciešais kontakts ar dzimteni. Bet kā to izdarīt, ja anketā nav nevienas pozīcijas par bērniem vai nekustamo īpašumu? Tikai par ienākumiem. Mamma jau 2 reizes ir braukusi uz ASV, vai tas nospēlēs kādu lomu vai tuvinieku braucienus tur neviens nepārbauda? Kad viņa saņēma vīzu, pirmajā reizē viņi pat neskatījās uz dokumentiem. Es piegāju pie loga, viņi teica, ka tev ir liegts. Un viss. Pēc gada mēģināja vēlreiz. Vienkārši neskatoties uz neko, kas dots. Vai viņiem ir tāda polise kā "vīza tikai no 2.reizes"? Es plānoju ceļot ar savu vīru. Vai kāds var ieteikt ko vilkt? Uzvalks, džinsi... kas viņiem patīk?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 15 atbildes
Lūdzu palīdzi man!!! pasūtīja radiem 3 portatīvos datorus un 5 telefonus, ziniet, lētāk!! tagad es nezinu, kā to visu ievest kontrabandu un vai tas ir reāli ??? Paldies jau iepriekš!!!
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
ASV
Vairāk kā 15 gadus dzīvoju Amerikā uz Zaļās kartes.Esmu Ukrainas pilsonis.Vēlos ar dēlu vasarā aizbraukt uz Itāliju(viņš ir Amerikas pilsonis)
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
ASV
Labdien. Esmu ukrainis un nākamnedēļ lidošu uz Meksiku. Man būs divi transfēri, viens Bolīvijā Santakrusā, otrs Maiami ASV. Tur un atpakaļ arī. Atceļā 11os jāgaida nākamā lidmašīna. Es netaisos pamest lidostas tranzīta zonu, Meksikai man ir no interneta izdrukāta atļauja. Lūdzu, atbildiet man uz [email protected] vai man būs problēmas tranzīta lidostās: Santakrusā un Maiami? Pateicos jau iepriekš. Olga
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
ASV
piedāvāja pamest sērotājus
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
ASV
Gribu lidot uz štatiem, bet nesen apprecējos un nomainīju uzvārdu. Vecajā ir agrāk saņemta vīza. Vai būs problēmas, ja lidošu ar vecu pasi?
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 22 atbildi
ASVBostona
Cik reāli ir iegūt B-2 vīzu bez pastāvīga darba, ja vien uz ASV uzaicinās mans draugs, kurš nav mans radinieks, nevis mans līgavainis. Viņš sedz visus izdevumus. Vai man ir iespējams saņemt vīzu? Cik liels ir iegūšanas procents?
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 12 atbildes
vai ir iespējams palikt dzīvot un strādāt štatos pēc apmeklētāja vīzas saņemšanas ... bez problēmām .. esot nelegālajam imigrantam?
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
Kas ir nepieciešams, lai tur atvērtu vīzu, kādi dokumenti un tā tālāk. Paldies
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 16 atbildes
kāpēc viņi nevar mani ielaist
15 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl