Jautājumi par Dominikānas republikaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Dominikānas republika
Dominikānas Republikā vēlamies uzturēties 2 mēnešus, visur ir dažāda informācija par uzturēšanās termiņa pagarināšanu. Šķiet, ka jebkurā policijas iecirknī var, bet daži cilvēki raksta, ka policija saka, ka viņi par to neko nezina; tas šķiet iespējams pie migrācijas dienesta letes lidostā uzreiz pēc ierašanās, bet tas ir rakstīts kaut kā nepārliecināti; Dominikānas Republikas tūrisma vietnei ir atjaunošanas tempi, taču lapa ir noņemta. Vai kādam ir bijis pagarinājums? Lūdzu, pastāstiet man par procedūru. Paldies!
6 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Nesen saņēmu Krievijas pasi, bet man vēl nav Krievijas pases. Ukrainas ārzemju pase ar termiņuzturēšanās atļauju bez reģistrācijas un migrācijas karti kopš gada sākuma. Pēc mēneša tika izsniegta biļete Ukrainas ārzemju ceļojumiem uz bezvīzu valsti, tagad sāku uztraukties par Ukrainas ārzemju ceļojumiem, vai mani ar to izlaidīs no Krievijas un ielaidīs atpakaļ?
7 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Cik saprotu, lidostā ierodoties vīza maksā 10$ (vai ne?) un karti var aizpildīt pats. Kāda ir visas šīs kontroles nodošanas vispārējā procedūra?
8 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Kopumā es esmu Kirgizstānas pilsonis un mana valsts nav iekļauta Dominikānas Republikas bezvīzu valstu sarakstā
8 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Kopumā es esmu Kirgizstānas pilsonis un mana valsts nav iekļauta Dominikānas Republikas bezvīzu valstu sarakstā
8 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
sakiet man, lūdzu, man pēkšņi bija atvaļinājums, es gribu lidot uz Dominikānas Republiku, bet man nebija laika nomainīt pasi, mana pirmslaulības uzvārda pase ir derīga līdz 2015. vai es varu uz to lidot?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Plānojam ceļojumu februārim, pases derīguma termiņš beidzas 14.06.2013 vai ir iespēja iebraukt valstī???
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
vai viņi maksā 20 dolārus lidostā
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Viņi daudz rakstīja, ka, lidojot tranzītā caur Parīzi uz Punta Cana, lidostā viss, kas nopirkts beznodokļu režīmā, kas nav Parīzē, tiks aizvests. Sapratu, ka tas attiecas uz šķidrumiem virs 100 ml (smaržas, alkohols utt.), bet kā ir ar citiem pirkumiem, kosmētika, piemēram, pūderi, ēnas, lūpu krāsas utt., saldumi utt., nav šķidri? Vai viņi ņems pilnīgi visu vai tikai šķidrumu?Paldies.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Kurā 5 zvaigžņu viesnīcā var izmitināt mājdzīvnieku (kaķis 4 kg)?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Sakiet, vai Ukrainas pilsoņiem tiešām ir vajadzīga vīza?
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kāda vīza ir nepieciešama, lai ceļotu uz Dominikānas Republiku Kādi dokumenti ir nepieciešami, un vispār, vai to ir viegli atvērt?
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl