Jautājumi par HorvātijaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Horvātija
Esmu Krievijas pilsonis. Ja tikai ar vīzām, kā un kur tās labāk dabūt?
8 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Labdien, nepieciešama steidzama palīdzība. Draugi devās uz Eiropu ar automašīnu. iepriekš saņēma vienreizējās ieceļošanas D vīzu Ungārijas vēstniecībā. Šobrīd viņi iekļuva Horvātijas teritorijā, kur viņiem tika uzlikts izceļošanas zīmogs. vai viņi varēs atgriezties Krievijā?
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Daļa Horvātijas krasta pieder Serbijai. Kurš brauca uz Dubrovniku, sakiet vai uzlika zīmogu, ka izgāja no Šengenas zonas un iebrauca Serbijā un tad atkal pāris kilometrus, ka iegāja Šengenas zonā? Problēma ir tāda, ka mums ir 2-reize Šengena, tas ir, ja viņi uzliek zīmogus par robežas šķērsošanu, mēs jau tiksim mājās ar deportāciju, turklāt vīza jau būs izmantota (Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
Šogad Horvātija pievienosies Šengenas zonai, ilgi plānojām atvaļinājumu (ar auto, četri, no Kijevas caur Budapeštu uz Horvātiju), bet nu bija force majeure un nevaram visi šķērsot Ungāriju. robeža ar auto vienā dienā, draugi nākamajā dienā plāno ar lidmašīnu nokļūt Budapeštā, un no turienes kompānija dosies uz pludmali. Jautājums: vai ir Horvātijas vīza, vai viens pāris var iebraukt ar automašīnu, bet otrs, nākamajā dienā, lidot (atgādināšu, ka mēs runājam par Budapeštu), un izbraukt kopā ar automašīnu? Vai tas radīs problēmas, saņemot vīzu?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 11 atbildes
Dažu pēdējo gadu laikā mēs esam ceļojuši uz Horvātiju, neatkarīgi rezervējot viesnīcas un villas. Gribētos arī šogad, jo, apskatot tūroperatoru piedāvāto viesnīcu sarakstu, kļūst ļoti skumji no cilvēka stulbuma un sliktas gaumes. Vai kāds var sīkāk pastāstīt par dokumentu iesniegšanu vīzas saņemšanai (izpētīju vēstniecības mājaslapu, bet tur ne visi punkti ir sīki izskaidroti un forumos vienbalsīgi atkārto, ka grūti sarakstīties ar viesnīcām, vēl jo vairāk ar dzīvokli īpašniekiem - viņi īsti nesaprot, ka no viņiem tiek prasīts). Būšu ļoti pateicīgs par jebkādu palīdzību!!!!!
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 7 atbildes
Ceļojumam uz Horvātiju 2013. gada augustā. vai pietiks ar Polijas Šengenas vīzu vai vajag vēl vienu Horvātijas? Jau visu apskatīja un zvanīja, neviens viennozīmīgi neatbild. Vai kāds var zināt?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
laba pēcpusdienā, mēs gribam doties uz Horvātiju caur Ungāriju, saistībā ar šo mēs vēlamies iegūt Ungārijas Šengenu. Vai tas ir iespējams, ja paliekam Budapeštā 2 naktis un tad uz Horvātiju. Tie. iesniedzot dokus, uzrādīsim rezervāciju uz 2 dienām Budapeštā un 10-12 dienām Horvātijā.
11 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 22 atbildi
Kādi dokumenti jāiesniedz vīzas pieteikuma pakotnē tūristu talona vietā, ja ceļojums ir pašu organizēts? Vai ir nepieciešams dzīvokļu īpašnieku apstiprinājums (rakstisks, e-pastā)?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Janvārī vēlos ar ielūgumu lidot uz Horvātiju.Vai vajag noformēt vīzu?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
Pastāsti man, vai man ir jāliek vīza lidostā, ierodoties Horvātijā vai nē? ja jā, cik tas maksā?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Vai ir iespējams bez vīzas ceļot no Opatijas uz Venēciju un atpakaļ?
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Zinu, ka 2012. gadā pēdējo reizi krievi var ierasties bez vīzas, bet visur rakstīts, ka pietiek uzrādīt pasi un ekskursijas talonu vai viesnīcas rezervāciju, bet ja nu es vienkārši braucu ciemos pie draugiem, kuriem ir savs. māja Horvātijā - man nesaka, vai var uzrādīt šos dokumentus - vai mani ielaidīs, tāpat kā pagājušajā gadā, tikai ar pasi - (bez viesnīcas rezervēšanas)?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Horvātija pievienosies ES 2013. gadā. Vai Horvātijai nekavējoties vajadzēs Šengenas vīzu (tad 2012. gads ir pēdējais gads vieglai ieceļošanai šajā brīnišķīgajā valstī), vai arī tā kādu laiku paliks ES dalībvalsts, bet nebūs Šengenas līguma dalībvalsts? Lūdzu atbildiet tiem, kas zina.
12 gadiem atpakaļ  •  12 abonenti 51 atbildi
Viņi nekad nav bijuši Horvātijā, parasti kaimiņos Melnkalnē - tur nebija nepieciešami papildu dokumenti ... Pastāsti man, lūdzu, kā ir Horvātijā? Vai man ir jālūdz nosūtīt šo pašu kuponu? Paldies!
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 12 atbildes
nezinu, šovasar atkal bez vīzām? Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
ja vienkārši nopērc biļeti un ietu ēst kur gribi uz vietas?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 8 atbildes
Lūdzu atsaucieties tie, kas nesen atgriezušies no Horvātijas (Dubrovnikas). Interesējās par pasu kontroles iziešanu, vai bija problēmas, ja nebija talona vai iepriekš rezervētas naktsmītnes, vai kādam prasīja "apstiprinājumu" par maksātspēju (ceļojumu čeki, bankas izraksti utt.)
15 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Vēlos uzzināt, vai jums ir nepieciešama pase ceļošanai uz Horvātiju un vai jums ir jāmaksā par vīzu ierodoties?
15 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Cik daudz produktu es varu ņemt līdzi? Es saprotu, ka Horvātija nav Āfrika, bet, ja aizbrauc uz salu vai dzīvokli bez ēšanas, ļoti gribas pārliecināties.
16 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 5 atbildes
Es braucu viens uz Horvātiju (Baška Voda)-Melnkalni (Budva). Kādā veidā varu paņemt līdzi naudu - skaidru naudu vai tomēr atvērt karti eiro? Vai ir problēmas ar naudas izņemšanu no kartes vai to var izdarīt uz katra stūra kā pie mums? Es smēķēju daudz – tas var aizņemt divas cigarešu paciņas uz 11 dienām. Es gribu tos ņemt līdzi. Vai tā būs problēma muitā? Ceļoju viena (gadījās: () kā ar maksas sauļošanās krēsliem/lietussargiem - var stulbi sauļoties smiltīs vai tomēr par 2 sauļošanās krēsliem prasīs 5 eiro?
17 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 5 atbildes
Kāpēc Kijevas tūrisma aģentūras pārtrauca vienas dienas vīzu izsniegšanu ekskursijām uz Dubrovniku tūristiem, kuri iegādājās ceļojumu paketi uz Melnkalni? Vai tā ir taisnība, ka, nomājot jahtu Melnkalnē, jūs varat apmeklēt Horvātiju bez vīzas? (Dubrovnika ir mans sapnis!)
17 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 1 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl