Jautājumi par GrieķijaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Grieķija
Cilvēki, vai ir kādi jaunumi par Grieķiju? Šodien, 14. maijā, tūristiem bija jāatver...
3 gadā atpakaļ  •  12 abonenti 43 atbildi
Sveiki, vai varēšu ar Somijas tūri. iebraukt Polijā ar vīzu no Ukrainas, pēc tam lidot uz Zviedriju un no turienes ar lidmašīnu uz Helsinkiem. Vai arī man šim nolūkam ir jāveic shangen
9 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Saņēmu vīzu un sapratu, ka šogad mani sapņi par Horvātiju tika aptverti. Galu galā ar Šengenas vīzu uz mēnesi vienam pārbraucienam uz Horvātiju nav iespējams, vai ne? Pastāsti man, kas zina, vai ir iespējams doties uz Grieķiju? Vai arī kur vēl ir iespējams ar tādu vīzu ar 3 gadīgu dēlu savā mašīnā (interesē pludmales brīvdienas)? Jau iepriekš ļoti pateicīgs!
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 6 atbildes
Esmu no Ukrainas Vēlos aizbraukt ar Polijas Šengenas vīzu uz Grieķiju
10 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 10 atbildes
Es domāju Mariupoles konsulātu.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Labdien, sakiet, vai Ukrainas notikumu dēļ šī gada septembrī pastāv risks nelidot uz Grieķiju? Vai KRIEVIJAI tiks ieviests vīzu režīms eiro valstīm? Rezervējāt viesnīcu un tagad nezināt, ko darīt?
10 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 20 atbildes
Sakiet lūdzu, braucot uz Grieķiju no Ukrainas nav problēmu, ka bērnam nav atsevišķas pases (tā rakstīts vecāku pasē)?
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 13 atbildes
Man ir Grieķijas tūristu vīza, vai varu izbraukt cauri Ungārijai karbonādes muitu esmu ukrainis.
10 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 19 atbildes
No Grieķijas plānojam vest visādus pārtikas "suvenīrus" kā eļļu, vīnu, olīvas, fetu utt. Parasti šādus produktus pārdod (un labāk saglabājas) stikla burkās un pudelēs vai kārbās (burkās un konteineros). Kā to visu var pārvadāt lidmašīnā? Vai viņi liks jums izmest stikla traukus no rokas bagāžas? Un vai viņi to visu neizmetīs bagāžas pārbaudē? Interesē tieši "lidmašīnu" bagāžas noteikumu smalkumi, nevis muitas (ar tiem it kā viss ir skaidrs :)). Lidojam bez pārsēšanās, ar regulāru reisu, UIA, Kijeva-Atēnas-Kijeva. Pateicos jau iepriekš!!!
11 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 15 atbildes
Esmu Armēnijas pilsonis, man ir Krievijas Federācijas uzturēšanās atļauja.Vai varu doties uz Grieķiju atpūsties, turklāt ar ielūgumu?
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Pastāstiet, kādi dokumenti ir jāņem līdzi, izejot kontroli lidostā, ja cilvēkam ir mākslīgs metāla savienojums.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Vai kāds jau ir vērsies Grieķijas vīzu centros Ukrainā.Vai tiešām tajos nav nepieciešams bankas izraksts un sponsora vēstule nav jāapliecina pie notāra?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 10 atbildes
Vai kāds ir patstāvīgi pieteicies Grieķijas vīzai Maskavā? Dalieties pieredzē.Parasti vīzu saņēmu līdz ar biļetes iegādi, pirmo reizi gribu pamēģināt pašam.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Nopirkām tūri uz Grieķiju, izbraukšana augusta beigās. Maija sākumā nokārtoti dokumenti vīzai. Kad jāgaida atbilde vai vīzu saņēmām? Maskavas piemērs, kad cilvēki nevarēja laicīgi aizlidot vīzas trūkuma dēļ, kaut kā saspīlēja. Vai tas pats ir Ukrainā? Turklāt mums ir jāsaņem visi dokumenti pirms izbraukšanas.
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 12 atbildes
Izziņa par vīra algu ar mēneša summu 600 UAH, bet bankā ir depozīta konts. Vai ar tādu algu tiks atvērta vīza? Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl