Jautājumi par KubaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Kuba
Labdien! Mums ir krievijas pases, šobrīd esam Kanādā pēc darba vīzām, aprīlī gribam ar vīru un bērnu lidot uz Kubu, sakiet lūdzu, vai vajag vīzu?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Mēs vēlamies redzēt Kubu Dalieties pieredzē par vīzu iegūšanu brīvdienām šajā valstī.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 11 atbildes
Kas ir labāk, viss bagāžā vai kaut kas rokas bagāžā?Lasu dažādas vietnes un forumus, visiem viss ir diezgan pretrunīgi - kurš raksta 2 litrus uz cilvēku, kurš raksta 3 litrus, kurš raksta 23 cigārus uz cilvēku, kurš 25, un kam kopumā 50 un vairāk.Turklāt TO vietnēs šī informācija arī atšķiras viena no otras.Kas ar to jau ir saskāries,lūdzu padalieties pieredzē.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 10 atbildes
Esmu ukrainiete, gribu ar vīru braukt ciemos pie draugiem uz Kubu. Kā es varu atvērt vīzu uz 2 mēnešiem vai kā es varu to pagarināt?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
ya rabotayu i juvu v italii oficialno s dokumentami.xocu poexat na kubu uznal shto dlya grajdan ukrainu nujno otkruvat vizu.mogu ya ee otkrut v italii?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
KubaHavana
vai es varu tur nokļūt bez vīzas?
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Vai Ukrainas pilsoņiem, kuri dodas uz konferenci uz Kubu, ir vajadzīga vīza?
16 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Kas var palīdzēt noformēt vīzu uz Kubu par Ukrainas UAH un cik maksā šāds pakalpojums, ja jums jau ir biļetes un viesnīcu rezervācijas? Uzturēšanās datumi valstī 03.12.07 - 27.12.07
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Kā tiek izsniegta vīza uz Kubu?Cik maksās tūre uz 12 dienām no Kijevas?
17 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl