Jautājumi par AAEDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par AAE
AAE
Pastāsti man, kurš tieši tuvākajā laikā šķērsoja AAE robežu: ja ir vakcinācijas sertifikāts, vai joprojām ir jāveic pārbaude? Vai ierodoties arī jākārto tests?
2 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 3 atbildi
AAE
Vai tas ietekmēs šīs valsts apmeklējumu nākotnē?
4 gadā atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
AAE
Vai tā ir taisnība, ka noteiktas narkotikas tur ir aizliegts ievest un personīgās narkotikas ir jādeklarē? Vienmēr nēsāju līdzi daudz medikamentu - enzīmus (bez tiem nevaru iztikt, it īpaši svešā valstī), pret galvassāpēm, drudzi, antihistamīna līdzekļiem, sorbentiem... un tad vīrs daudz lasīja par to, kam jābūt. deklarēts, daudzi ir aizliegti ... kāds viņš par to kaut ko zina?
5 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 18 atbildes
Labdien! Lūdzu palīdziet ar padomu! Mans tēvs nolēma dzīvot Šārdžā, viņam ļoti patika! Bet ieraksts ir uz 30 dienām. Vai ir iespējams atrast kādu veidu, kā iebraukt un izbraukt Omānā, piemēram, ar automašīnu? Mācīties lidot ar lidmašīnu katru mēnesi ir sāpīgi dārgi.. vai man vajag vīzu uz šo Omānu? Vai arī ir kādi citi varianti? Būšu ļoti pateicīgs par jebkuru mājienu +79150129901 whatapp
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
AAE
AAE bez vīzām
6 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 17 atbildes
AAEDubaija
7 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
AAE
Sveiki. Nopirka ekskursiju ar draugu AAE. Dienu pirms izbraukšanas man piezvanīja un teica, ka man vīza nav izsniegta, bet draugam gan. Izbraukšanas dienā (draugs aizlidoja) man piezvanīja un teica, ka vīza izsniegta. Man bija jāmaksā papildus 100 USD par biļeti, lai lidotu. Pēc tam mūs ievietoja nepareizajā viesnīcā. Saskaņā ar rezervāciju viesnīca atradās Dubaijā un apmetās Šardžā uz 3 dienām, pēc tam viņi pārcēlās uz pareizo viesnīcu. Kā es varu pieprasīt kompensāciju tagad? Paldies.
7 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 14 atbildes
AAE
Sveiki. Nopirku pēdējā brīža tūri ar draugu pirms 3 dienām, izbraukšana rīt, šorīt zvanīja no TA un teica, ka vīza atteikta, naudu neatdod. Pirms tam strādāju AAE, izbraucu no valsts saskaņā ar visiem termiņiem un noteikumiem. Ko tagad darīt, jo Man ir jānokļūst AAE, pat ja ne šajā ceļojumā?
7 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
AAEDubaija
Interesē dārgakmeņu ievešanas kārtība AAE, varbūt kāds zina
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
AAEDubaija
Sveiki! Vēlos uzzināt, vai varu atgriezties Dubaijā, ja man ir izraidīšana sakarā ar vīzas termiņa beigšanos. Neko nejaucās, neko nesalauza.
7 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
AAEDubaija
Un vēl viena lieta, man ir 19 gadi un es neesmu precējies. Vai mums atteiks vīzu? Un ko darīt, lai izvairītos no noraidījuma? Es jau sen sapņoju lidot uz Dubaiju ☹️
7 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
vēl