Jautājumi par AAEValūta un nauda

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par AAE
AAE
2 gadā atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
AAEDubaija
Lūdzu, pastāstiet man, lūdzu. Vai Ukrainā grivnas ir izdevīgāk mainīt pret dirhamiem? Vai arī AAE tomēr vajag paņemt dolārus un pēc tam apmainīt pret dirhēmiem? Vai arī paņemt Privatbank grivnas karti un bankomātā izņemt dirhamus pēc NBU kursa? Jau iepriekš pateicamies par jūsu atbildi.
3 gadā atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
AAEDubaija
Es iešu viena uz 7 dienām. Interesē transporta izmaksas, lētas kafejnīcas/restorāni un atrakcijas. Iepirkties nav interesanti (izņemot dažus suvenīrus)!
4 gadā atpakaļ  •  9 abonenti 16 atbildes
7 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 10 atbildes
Ja ir vajadzība
7 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Labdien! Pastāsti man, lūdzu, šodien apmaiņas laikā viņi izdeva jauna parauga dolārus. "Vecie" 100 dolāri palika no pēdējā brauciena. Vai tos pieņems apmaiņai? Vai tikai jaunu?
7 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
AAEDubaija
8 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
Vai ir iespējams izņemt eiro no Visa Electron kredītkartes, kur bija iemaksa, kas beidzās un karte tika aktivizēta, skaidru naudu eiro?
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 33 atbildi
rubļus var samainīt pret vietējo, vai labāk tos samainīt pret dolāriem šeit, un tur jau ...?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Es drīz lidoju Bet man ir eiro Vai tur var mainīties un kāds kurss?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Vai vietējās bankas nebaidās no jaunā 100 dolāru (ieviesta 2013. gada 8. oktobrī) rēķina? vai to var brīvi apmainīt pret dirhamiem?
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
AAEDubaija
Kāds ir pašreizējais dolāra kurss pret dirhēmu -1:3,65?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Kur ir labākais kurss? Šārdžā, viesnīcā, lidostā?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
AAEDubaija
Ja pareizi saprotu, tad tas ir tad, kad tūristi, reģistrējoties viesnīcā, atstāj naudu kā depozītu? Šajā sakarā 3 jautājumi: 1. Kāpēc nav ieteicams lietot karti? 2. ja atstāj naudu kā ķīlu, kā nodrošināties, lai netiktu izkrāpts?? viņi saka, ka ne vienmēr atgriežas? 3. viņi iesaka teikt "tagad es iešu samainīšu pret tavu valūtu un atnesīšu." un nenesiet. Un ja viņi neko nesaka? vai viņi tev neliks maksāt? ps braucam pirmo reizi. (laikam jau pamanāms)))))))
11 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 12 atbildes
Es braucu kopš 10. augusta, piezvaniet, kurš tur brauks?
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Dubaijā ierodamies naktī, kur ir laiks samainīt eiro pret dirhamiem ???
11 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 11 atbildes
Viņi saka, ka viesnīca var ņemt komisiju. Vai valūtas maiņas kurss lidostā ir labs?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
AAEDubaija
Pastāstiet vai pie izejas ir siltummainis ierodoties no Dubaijas lidostas 1.termiņa?Varbūt kāds kaut ko ieteiks vai pateiks svarīgu informāciju.Zinu,ka ielidošanas zālē ir kā beznodokļu,vai ne?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Vai varat, lūdzu, pastāstīt, vai ir kāds veids, kā neatstāt depozītu? Ja, kā saka, 300 dolāri. - tas ir diezgan daudz. Un, ja tos arī atdod pēdējā dienā drahmās, tad zaudējumi ir ievērojami. Un vai tuvumā ir tirgus, kur nopirkt augļus. Paldies
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 6 atbildes
kur labāk samainīt dolārus pret viņu valūtu, turpat lidostā vai viesnīcā, jo es tur lidošu ap 19-00 un 21-00 būšu viesnīcā, bet būs jāpaēd vakariņas ( iekļautas tikai brokastis)? Lūdzu uzrakstiet sīkāk par pludmali, par ēdināšanu, kādas izklaides ir viesnīcā un tuvākajā apkārtnē. 1,5 stundas līdz Dubaijai? Wi-fi viesnīcā ir bezmaksas? kā uzlādēt planšetdatoru (izdot adapteri?) paldies par atbildi.
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Internetā lasīju, ka mazos rēķinus apmainītājos pieņem par zemāku likmi, vai tā ir taisnība ?!
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
kur es varu samainīt pret viņu valūtu un kā vislabāk to izdarīt ... lidojam pirmo reizi, neko nezinām ....
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 9 atbildes
AAEDubaija
Sakiet, protams, tie, kam ir reāla pieredze, kā izmantot VISA kredītkarti kā depozītu. Es būtu gatavs atstāt depozītu ASV dolāros, ja viņi viņiem tiktu atdoti, vai to ir iespējams apspriest, reģistrējoties viesnīcā?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
pieejamie dolāri
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
pieejamie dolāri
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
AAE
Pastāstiet man, lūdzu, un AAE ir sistēma TAX FREE
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Vietējie vai dolāri?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 12 atbildes
Mēs dodamies uz Jauno 2012. gadu Šārdžā, Verona Resort 3 *. Kas tur bija, sakiet, kā ir ar depozītu viesnīcā, vai jāatstāj vai var atteikties? Dzirdēju, ka izbraukšanas dienā šo depozītu (viņu dirkhanus) vairs nav kur samainīt pret dolāriem. Tā ir taisnība? Viņi saka, ka lidostā nav naudas mijēju. Bet vai viesnīcā tāds ir? Vai var paņemt līdzi eiro vai tas vispār nav izdevīgi? Cik maksā ieeja maksas pludmalē? Kā ģērbties? Saistībā ar Jaunā gada sagaidīšanu daudzi (kuriem nav NG vakariņas viesnīcā) rezervē galdiņus kafejnīcās un restorānos iepriekš. Vai to var izdarīt tūlīt no Maskavas? Un vai varat ieteikt kādas vietas, kas nav dārgas? Un par ekskursijām: ko tad īsti ieteiktu apmeklēt? Paldies! Elena
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Kurš nesen atgriezās, kāds ir $ kurss dirhamiem lidostā un vai kurss ir atkarīgs no maināmās valūtas daudzuma (t.i. nomainīt $ 100 vai $ 1000) Paldies!!!
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 8 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
vēl