Jautājumi par AAEValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par AAE
AAE
2 gadā atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
5 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
AAEDubaija
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
AAE
6 gadiem atpakaļ  •  12 abonenti 69 atbildes
Labdien! Vai varat, lūdzu, pastāstīt, kā es varu nokļūt no Abū Dabī lidostas uz Šārdžu? Vai autobuss atiet no lidostas? Cik tas varētu maksāt?
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
AAE
Situācija ir šāda: Braukšu pa Indiju, ar Deli-Dubaja-Kijeva atgriešanās biļeti, UIA izveidoja savienojumu no 24 stundām, pēc visām domām par to, ko darīt, es izdomāju iespēju iegādāties ekskursijas paketi AAE par 3-7 dienas, ar iespēju atgriezties ar čarterreisu vai ar savu spēku (piemēram, Wizzair'om). Vai ir iespējams izmest pēdējo Dubaijas-Kijevas plecu, lai atpūstos uz iepakojuma? Šajā gadījumā bagāža ir jāreģistrē Dubaijā, nevis galamērķī, kā ar to notiek? Un kas attiecas uz vīzu, tad galu galā būšu Deli, pases līdzi un, lai mani pirms tam laistu lidojumā uz Dubaiju ar bagāžu, man pasē vajag vīzu, ko uzrādīt lidostā.
10 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 1 atbildi
AAEDubaija
Pastāsti man, lūdzu, kā es varu lētāk atpūsties AAE? Varbūt patstāvīgi, bez tūrisma operatora pakalpojumiem? Paldies.
10 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 10 atbildes
AAEDubaija
Mēs vēlamies ar māsu aprīlī lidot uz Dubaiju, bet ne ar ceļojumu aģentūru, bet paši. Mums apsolīja tūristu vīzu. Bet ko pēc tam? Kurai aviokompānijai ir labāk lidot no Kijevas? Kur un uz ko jūs varat ietaupīt naudu, nakšņojot viesnīcā? Vai man ir jārezervē istaba iepriekš? Un vispār, vai neatkarīgajā tūrē ir kādas nepilnības?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Vai kāds ir bijis šajā viesnīcā "Golden Tulip Khatt Springs Resort & Spa 4*", Ras Al Khaimah, AAE, Digdaga ??? vai ir vērts iet vienam???
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Es gribēju lasīt reālas atsauksmes par cilvēkiem, kuri bija šajā viesnīcā .. viņi izraka visu internetu, viņi neko neatrada ...
13 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Sveiki. Numuri ir divvietīgi, un es vēlos maksāt par vienu gultu. Vai tas ir iespējams? Es ieradīšos viens un nevarēšu samaksāt par visu istabu. Jau iepriekš pateicamies par jūsu atbildi.
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
AAEDubaija
Cik maksā ekskursija vienai personai, ar ēdināšanu un lidojumu no Kijevas.Paldies!
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
vai kempinski viesnīca ir atvērta Palmā?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
viņi saka, ka viesnīca vēl nav atvērta
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Visi jautājumi
vēl