Jautājumi par SpānijaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Spānija
Jūnijā mēs atpūtīsimies Maljorkā. Mēs vēlamies doties uz Valensiju, lai pastaigātos pa pilsētu. Jautājumi ir: 1) Ko interesantu redzēt 12-13 stundās Valensijā, kurp doties? Ekskursija 15-15 - ir jēga ņemt vai nē? 2) Vueling Airlines - kad ir labākais laiks reģistrēties lidojumam, izmantojot internetu - kad atveras reģistrācijas logs vai pirms loga aizvēršanas? Pērkot biļetes par sēdvietām nemaksāja. Kā salonā tiek sadalītas brīvās vietas – vai tās ļauj izvēlēties pašam vai tiek piešķirtas automātiski?
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 12 atbildes
Iesakiet, lūdzu, kādu piejūras pilsētu Kosta del Maresmes reģionā ar dabas parkiem, pludmali un ērtu transporta apmaiņu ceļošanai (vēlams ar dzelzceļu). Vēlos īrēt dzīvokli/istabu. Būsim pateicīgi par ieteikumiem.
5 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Es braucu novembrī uz 8 pilnām dienām, nezinu, cik daudz laika pavadīt Madridē, varbūt ir jēga to apvienot ar Toledo un Kordovu. Spānijas eksperti, konsultē.
6 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
jūlijā ierodamies Barselonā, un tad pagaidām nekā. Vēlos pludmali un atrakcijas, iesakiet kur un kā?
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
kā atrast dzīvokļus 2
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 12 atbildes
Septembrī plānojam paši doties uz Rozēm.Lasīju par brīnišķīgajām pludmalēm netālu no pilsētas.Īrējam auto.Kas zin,sakiet vai ir tā vērts? cik tālu un kā tur nokļūt.Plānojam,ja peldies un sauļojies ārpus pilsētas,tad vari īrēt dzīvokli ne tik tuvu jūrai,ar auto vēl var tikt.Paldies!
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Gribēju doties atvaļinājumā un izvēle krita uz Spāniju, proti, Kostabravu augustā. Izpētīju ceļojumu aģentūru mājaslapas, izrādījās, ka izmaksas uz šo laiku iet uz 11 dienām 2 * viesnīcā apmēram 30-35 tūkst.. Bet pēc tam, kad izlasīju atsauksmes par to, ka pēc tam, kad jūs iedodat naudu ceļojumu aģentūrai , viņu darbs pie tā praktiski apstājas un nevienam īsti neinteresē, kas ar tevi tad notiks. Domājot, kāpēc pārmaksāt, nolēmu paskatīties, cik tas būtu, ja aviobiļetes un viesnīcu rezervētu pati. Un kas notika... tas pats! Tāpēc es tagad ciešu, vai nu es meklēju nepareizā vietā, vai arī tas tiešām ir labāk, izmantojot tūrisma firmu... Palīdziet ar padomu, kas ceļoja tāpat, vai neatkarīgi ceļošana ir izdevīga?
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 10 atbildes
Pastāsti man, kur labāk jūnija sākumā uz mēnesi doties kopā ar ģimeni ar bērnu 3 gadi? Vēlamies īrēt villu netālu no pludmales. Bet mēs nevaram lemt par pilsētu.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 10 atbildes
Vai tomēr labāk ir iet caur aģentūru, kas ir uzticamāka un tradicionālāka?
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 30 atbildes
Ar kādu autobusu es varu nokļūt no viesnīcas Mar Azul 3* uz Maljorkas lidostu. Cik tas maksā laika un izmaksu izteiksmē
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Laba diena visiem! Puiši, iesakiet! Ceļojam kopā ar sievu (44 un 29), visu rezervējam paši. Atlases kritēriji: pludmales tuvums (smilšaina), pieticīga, bet ērta viesnīca ar pienācīgu puspansiju, iespēja doties ekskursijās (bez automašīnas). Hotasai Sārai Can Picafort ir maz atsauksmju, taču mums tas šķita mājīgs un diezgan budžetam draudzīgs. Kas tur bija? Jau iepriekš pateicos par atbildi! Vladimirs.
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Kuru aviokompāniju izmantot?
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Mēs vēlamies ceļot divatā ar draugu. Izbraukšana no Kijevas Kā rezervēt biļetes un viesnīcu?
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Pirmo reizi dodos uz Spāniju un vispār uz ārzemēm
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Mēs plānojam braucienu ar vilcienu uz Spāniju un vēlamies uzzināt, kas tas ir un kā tas ir.
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kādi dokumenti jānoformē un kur rezervēt biļetes un viesnīcas numuriņu un vai mums iedos divvietīgu istabiņu uz trim (es ar sievu un 14 gadīgu bērnu) Paldies!
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl