Jautājumi par FrancijaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Francija
Mēs nopirkām biļetes uz Parīzi uz nedēļu martā, cenas vilināti, bet es nevēlos visu laiku vazāties pa Parīzi, ņemot vērā to, ka es jau tur biju. Kartē pie Reimsas, Amjēnas, Ruānas, varbūt pieredzējuši cilvēki ieteiks ko prātīgāku uz 3 dienām.
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Kā tur nokļūt, biļešu cenas. Kur ir labākā vieta, kur palikt. Svarīga ir jautājuma praktiskā puse. Emocionālais apraksts nav svarīgs, es jau sapratu, ka tur ir labi un katram savi iespaidi.
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kurš var padalīties ar detalizētu ceļojuma maršrutu uz Provansu, lai es varu aprēķināt laiku un naudu, pareizi rezervēt viesnīcas un nopirkt lētu biļeti no Kijevas. Paldies
6 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Atbildiet, lūdzu, tie, kas patstāvīgi ceļoja pa Eiropu ar savu auto: vai iepriekš rezervējāt piepilsētas moteļus vai kempingus vai palikāt pa nakti - kur to dabūt.Un cik tur maksā istabiņa? Lielajās pilsētās viesnīcas maksā 60-90 eiro dienā.Tāpēc es gribu ietaupīt vismaz uz šo. Priecāšos par jebkuru padomu
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Es lidošu no Kijevas. Uz kuru lidostu labāk lidot, kur labāk palikt dzīvot, lai pašam brauktu pa pilsētu, kādas vietas un ekskursijas labāk apmeklēt??? Paldies
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Mēs ar vīru vēlamies savu uzturēšanos Francijā organizēt paši, bez tūrisma aģentūru līdzdalības. Gaida uzvednes garu atbilžu veidā ..
12 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 14 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl