Jautājumi par Čehu RepublikaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Čehu Republika
Ja jā, vai tā būs pakete - vai katru procedūru var veikt atsevišķi?
6 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
taksometrs/transfērs vai vilciens uz krēsla?
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Labu dienu visiem! Man ir jautājums . Esmu kādas no postpadomju republikas pilsonis, bet ar pastāvīgo dzīvesvietu Ukrainā. Mācos un strādāju oficiāli, naudu vairs neglabāju bankā, lai gan pirms tam bija 2 konti (valūtas un valsts). Internetā iepazinos ar meiteni un viņa aicina mani ciemos. Es palikšu pie viņas, bet es nezinu, ar ko sākt un kādi dokumenti ceļojumam uz Prāgu individuāli. Lūdzu, pastāstiet man, kur sākt.
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Kur es varu rezervēt viesnīcu pats? Nez kāpēc nevienam no tūroperatoriem tā nav pārdošanā.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Labdien, es gribētu doties atpūsties uz Prāgu. Godīgi sakot, mēs paši gribam braukt bez visādām ekskursijām (tas ir, "mežoņiem"). Godīgi sakot, es vēlos, lai jūs man pateiktu, ar ko sākt un kā visu pareizi sakārtot. Jau iepriekš liels paldies par palīdzību.
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 15 atbildes
Mēs braucam, un mums ir nepieciešama stāvvieta
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
braucam ar savu auto, kompāniju 10 mašīnas, vajag viesnīcas ar stāvvietu
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sveiki visiem. Braucam ar draugiem uz 3-4 dienām uz Prāgu. Vai tam ir jēga tik īsam laikam? Un kā organizēt ceļojumu: kura viesnīca? ko skatīties? kur paēst? Visi iepriekšējie braucieni bija standarta: ceļojumu aģentūra-Turcija/Ēģipte-viss apmaksāts :). Tagad ir mazliet bail iet vienam :) Es ļoti novērtēšu jūsu padomu!
13 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 26 atbildes
Pastāsti man, kā vislabāk doties uz Čehiju caur TA vai neatkarīgi no Maskavas? (bez izmitināšanas viesnīcā) vientuļā māte ar mazu bērnu. Ar norādīto summu viesa ielūgumam nepietiek.
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Un vai ir iespējams rezervēt iepriekš vai jāpērk uz vietas, ja nav biļešu?
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Veselības apsvērumu dēļ jebkāda ārstēšana man ir kontrindicēta, es gribētu tikai iedzert ūdeni un peldēties baseinā.
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Sakiet, vai kāds ir īrējis dzīvokli, cik maksā un kurā vietā (lai būtu tuvu avotiem)?Kā lētāk no Ļvovas nokļūt KV?
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Braucam no 26.12 līdz 08.01. atpūties KV (apartamentā) kādas labsajūtas procedūras var saņemt tikai KV?
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
ČehuBrno
Vēlos apmeklēt Brno uz 7-8 dienām. Cik maksās šāds ceļojums, ja tiks rezervēts ar jūsu uzņēmuma starpniecību?
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
Es maija beigās braucu uz Prāgu, nekad neesmu bijis mežonis.
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 9 atbildes
Uz Čehiju devāmies ar autobusa tūri (Kijeva-Krakova-Prāga). Man viss patika, bet žēl tērēt laiku kustībai. Pastāstiet man, kā lēti ceļot uz Prāgu. Paldies!
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 5 atbildes
Sveiki visiem!!! Kurš atpūtās Prāgā individuālajā ceļojumā? Dalieties savos iespaidos. Pateicos jau iepriekš.
16 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 3 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl