Jautājumi par Čehu Republikaiepirkšanās

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Čehu Republika
Lūdzu paskaidrojiet ar kādu karti visi iesaka maksāt Čehijā?? runā labāk. kredīts, vai algas, vai kāds cits? mēs pirmo reizi braucam uz ārzemēm, tāpēc mēs neko daudz nesaprotam ...
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Ja kāds zin, pastāstiet!!! Prāgā plakātus ar skatu uz Prāgu pārdod uz katra stūra, gribu šos internetā atrast un izdrukāt lielā formātā dzīvokļa dekorēšanai, vai kāds var padalīties ar saiti uz tādām fotogrāfijām, man patika Prāgas plakāti miglā ar meitenēm sarkanā.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kur ir lētākā vieta, kur uzkrāt alu? Pilsētas veikalos vai dežūrdaļā pirms lidojuma? Interesē 5l mucas, nu parastās.... Paldies jau iepriekš par atbildēm
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Cik daudz alkohola drīkst ņemt līdzi mājās? cik litru utt.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Kādas ir cenas braucieniem uz Vīni, Drēzdeni utt. ielas TA (nevis viesnīcā)?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Es nekad neesmu bijis Prāgā. Un no ar draugu brauksim uz laika posmu no 25.03.2012 līdz 31.03.2012. Pastāstiet, lūdzu, kādas vietas apmeklēt? un vai šajā laikā ir iespējams doties iepirkties par pieņemamām cenām? kuros veikalos?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 9 atbildes
Prāgā, netālu no Prāgas Sparta stadiona, ir huligānisku joku veikals (čehi stāstīja, bet viņi nezina adresi). Šis veikals nav Prāgas Sparta piederums, proti, huligānu veikals. Vai kāds var man iedot precīzu adresi? Drīzumā atkal Prāgā, es ļoti vēlētos apmeklēt.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Ko var nopirkt Prāgā?
12 gadiem atpakaļ  •  13 abonenti 15 atbildes
Vai ir tādas tirdzniecības vietas kā Itālijā?
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Ar ko izdevīgāk no Karlovi Vari individuāli iepirkties uz Nirnbergu vai Minheni?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Mobilā telefona zīmols nav svarīgs, tikai gribu zināt, lai paņemtu līdzi mobilo telefonu, vai tur var nopirkt???
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
atpūšamies KV 12 dienas no 26.12 kuras pilsētas jāapmeklē un kad sākas lielās izpārdošanas pirms vai pēc Jaunā gada
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Sakiet, lūdzu, vai būs iespējams apvienot biznesu ar izpriecu, ceļošanu un iepirkšanos, ja esam Prāgā no 26. decembra līdz 4. janvārim? Es lasīju, ka veikali šajā laikā ir slēgti?
14 gadiem atpakaļ  •  17 abonenti 37 atbildes
Sakiet lūdzu, pēkšņi kāds Čehijā nopirka kāda čehu dizainera(sievietes) somu.Viņi ir ļoti vienkāršas formas, bet ar roku apgleznoti.Sižetā parasti ir ziedi,vai tauriņi,putniņi.Pārsvarā okera vai bordo krāsā sarkanas krāsas.Būtu pateicīgs par jebkuru mājienu par dizainera vārdu vai vietni.Un tie tika pārdoti ādas veikalā "Lera" Marianske Laznē. Paldies
16 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Vienā vietnē atradu, ka nedaudz vairāk par 1,29 eiro.
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 6 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl