Jautājumi par Melnkalneiepirkšanās

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Melnkalne
Lasīju, ka Bārā var nopirkt lētus kvalitatīvus apģērbus. Kurš var man pateikt veikalu nosaukumus un kā tos atrast (ielas nosaukums)?
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Kopīgojiet informāciju par Deltas pilsētu Podgoricā.
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Pastāsti man, vai Tivatas lidostā ir beznodokļu režīms? interesanti...
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Septembrī dosimies uz Melnkalni. Pati Moimala dīvainā mazgāšanā - no Grieķijas atveda kažoku un apavus, no Bulgārijas - ādas jaku un adījumus, no Taizemes - somu, Itālijas ... utt. Un radās jautājums – ko var atvest no Melnkalnes. Padalies ar savām "receptēm" - kas, kur un kā? Būšu pateicīgs par jebkādu informāciju.
10 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 25 atbildes
Labdien! Interesē nodokļu cenu segments Tivatā. Vai tas ir lētāk? Vai tā ir laba izvēle? Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 9 atbildes
KAS TIRDZ TIRGUS BUDVĀ.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
cik tālu ir no budvas līdz bāram.un vai budvā ir tirgus.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Sveiki! Nākamnedēļ dosimies ar bērnu uz Budvu. Pastāstiet, lūdzu, varbūt kāds zina... Vai lielveikalos (kā mūsu Agushi) ir kāds pielāgots bērnu biezpiens - nosaukums, kur to var nopirkt. Pateicos jau iepriekš
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Vai Zhuliany lidostā ir beznodokļu režīms un kāds tur ir sortiments?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Cik Budvā maksā peldkostīms un saulesbrilles tādā ziņā, ka tur var lētāk
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Jūnijā braucam uz Melnkalni un vēlējos precizēt, varbūt kāds zina interesantas vietas bārā, kur var aiziet iegādāties kādu ne īpaši dārgu, bet kvalitatīvu apģērbu?)) Paldies!
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 9 atbildes
Sveiki visiem. Ļoti interesē iepirkšanās Melnkalnē, itāļu zīmoli. Mēs nevēlamies doties uz Itāliju - mums vienkārši nebūs laika. Tāpēc es vēlētos iegādāties itālijā ražotas lietas pašā Melnkalnē. Es dzirdēju, ka ir dažas zīmolu noliktavas. Varbūt kāds zin?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
vai no Melnkalnes uz ukrainu var vest rokas bagāžā vietējos alkoholiskos dzērienus
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Laba diena) Vēlos uzzināt, cik maksās visa "Kāja" Budvā. To vajadzētu atvest kā dāvanu uz Kijevu. Un, starp citu, vai muitā būs problēmas?) Jau iepriekš paldies par atbildēm)
15 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 10 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl