Jautājumi par MelnkalneLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Melnkalne
Labdien, dārgie foruma lietotāji. Pastāsti man, kāds laiks tagad ir Budvā, vakar šodien, gismeteo katru dienu rāda lietus un pērkona negaisus, vai tas tā ir?
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Puiši! Kas tagad atrodas Melnkalnē? Kādas ir viesuļvētras sekas? (Mediji ilgu laiku netic). Kādas ir tuvākās prognozes?(gribēju lidot ar bērnu 17.jūnijā, tagad kaut kas stulbs). Ceru, ka visi ir dzīvi un veseli. Pah-pah.
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
Pastāstiet man, kas tagad atrodas Budvā, kādi ir laikapstākļi. Drīz dosimies, bet pēc prognozēm nepārtraukti lietus
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 13 atbildes
Cilvēki man stāsta, kādi laikapstākļi šobrīd ir Budvā, vai ir iespējams peldēties, sauļoties ??? visās vietnēs ir atšķirīga informācija... Paldies
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Pastāstiet, lūdzu, kas septembrī bija Melnkalnē, vai tur tajā laikā līst? (Mēneša sākums). Un kāda ir ūdens un gaisa temperatūra? Liels paldies!!!
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Kas nesen atgriezās, pastāstiet man, kādas drēbes ņemt līdzi. Ceļojam ar mazu bērnu.. Kāda ir ūdens temperatūra? Vai ir iespējams peldēt?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Paldies.))
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 16 atbildes
Kopā ar vīru uz Melnkalni brauksim pirmo reizi. Laiks vēl nav izvēlēts, gribu jūnijā, bet neesam pārliecināti, ka laikapstākļi ir piemēroti. Mēs arī mīlam komfortu. Vai varat arī ieteikt kādu viesnīcu? Un kūrorts?
12 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 25 atbildes
Sveiki visiem. Jau vairākas reizes esam bijuši Melnkalnē, bet sezonas sākumā tas vēl nav noticis. Kādi laikapstākļi maija beigās un jūnija sākumā. Plānojam ciemos uz 2 nedēļām, no 25-28 maijam. Paldies
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Kāda ir jūras temperatūra? Gaiss? Un tad jau esam sestdienā - tur =))
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Septembrī braucam uz Melnkalni, sakiet vai būs lietus?
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Dodamies atvaļinājumā uz Budvu no 10.09 - 18.09. Interesē, kas šajā periodā atpūtās un kādi laikapstākļi gaidāmi? Vai jūs joprojām varat peldēties un gozēties saulē?
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
gaisa temperatūra marta beigās
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
lūdzu, pastāstiet man, kurā laikā ir labāk doties uz Melnkalni, es vēlētos iegūt lielisku iedegumu un peldēties, kopumā es gribētu gozēties saulē un pat tad, kad Melnkalnē ir samta sezona
14 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 13 atbildes
Kādas ir aptuvenās cenas braucieniem sabiedriskajā transportā?
15 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Kādi laikapstākļi ir aprīļa beigās/maija sākumā? Vai jūra ir auksta? Vai ir iespējams sauļoties? Pateicos jau iepriekš.
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 4 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl