Jautājumi par TaizemeLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Taizeme
Es dzirdēju, ka tagad cenas krītas.
5 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Ceļo ar 6 gadus vecu bērnu
5 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 5 atbildes
Nopirkām biļeti uz 12.oktobri un bijām sarūgtināti, ieraugot laika prognozi, katru dienu lija lietus un negaiss. Kas tagad atrodas Puketā, pastāstiet man, kā ir laikapstākļi?
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
6 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 8 atbildes
Sveiki. Decembrī došos uz Taizemi. Man patīk jūra ar viļņiem. Vai varat, lūdzu, pastāstīt, kur Taizemē decembrī var atrast viļņus (vēlams Puketā)? Paldies!
7 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Kāds ir labākais mēnesis Taizemē? Maijs vai jūnijs? Es nevēlos visu savu atvaļinājumu slapināt lietū. Es gribu iedegumu un mierīgu jūru
7 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 14 atbildes
Mēs lidosim uz Pataiju aprīļa beigās līdz 10. maijam. Kādi laikapstākļi parasti ir šajā laikā? Vai lietus traucē atpūsties un cik karsts ir šajā periodā?
7 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 8 atbildes
Izlasīju ziņas par plūdiem un kritu panikā :-( tagad nezinu, iet vai nē.
7 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Vai es varu uz turieni lidot vai ieteikt draugiem? Vai plūdi ir nopietni vai kāda bija pēdējā reize Bangkokā?
7 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
1. Kā ir laikapstākļi, vai katru dienu ir saule? Mums ir tikai pieredze Taizemes līča salu apmeklēšanā oktobrī-novembrī. 2. Vai vasaras periodā (zemsezonā) nakšņošana Koh Samui viesnīcās ir ievērojami lētāka? Ziemā mūsu budžets neļauj apmeklēt šo salu. 3. Kādas ir saprātīgas transfēra iespējas no Bangkokas, izņemot lidmašīnu? Pēc plāna braucam kā ģimene 2+1 "pieaugušais" bērns.
8 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Kādi laikapstākļi ir augustā Krabi? Vai bija augustā uz Čangas - tur no 14 dienām - tikai 4 saulainas ... un vispār atpūta, infrastruktūra, izklaide atšķiras no Chang? Paldies!
8 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
8 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 6 atbildes
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 8 atbildes
Sveiki, sakiet vai ir vērts braukt uz Taizemi maijā vai jūnijā, kā tur laikapstākļi.Saka, ka lietus sezona. Pateicos jau iepriekš
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Atvaļinājums februārī, iesakiet, kur labāk doties uz Koh Samui vai Koh Chang
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Es augustā došos uz Pataiju. Kādi laikapstākļi ir augustā? Jebkurš atpūšas
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Vai ir vērts doties uz Tai jūnija otrajā pusē? kāda ir lietus iespējamība? kas bija, iesakiet pzhlst!
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Vēlamies jūnijā lidot uz Koh Chang, kas bija vasarā, kā ir ar lietusgāzēm? Visu dienu vai īsu?
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
kas ir ārpus sezonas?
10 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 15 atbildes
Braucu no 07.05 līdz 19.05 maijam. Kādi ir laika apstākļi Pataja šajā laikā? Varbūt nemaz nevajadzētu iet? Kas tur tajā laikā bija, pastāstiet......
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl