Jautājumi par TaizemeVietas un izklaide

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Taizeme
Kā arī Šrilanka, Goa, Hainana. Domājam, kuru valsti izvēlēties. Bija: Turcijā, Tunisijā, Krētā. Es gribēju eksotiku. Varbūt varat ko ieteikt. Paldies!
5 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Otro reizi dodoties uz šo viesnīcu, mums patika. Ēdām "krievu" tirgū, blakus viesnīcai. Gribu nogaršot krokodilu, kafejnīcās gar ielu, kas ved uz galveno ceļu, piedāvā tā gaļu, bet negribas saskriet ar vistu. Kurš ir izmēģinājis šīs iestādes? Un vispār vēlos dzirdēt atsauksmes par šīm kafejnīcām, lai vēlāk nemocītu ar vēderu.
5 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 13 atbildes
Labdien. Es domāju, vai istabā ir gludeklis. Dažās viesnīcās lietas istabā var gludināt pats, neizmantojot veļas mazgāšanas pakalpojumus. Paldies!!!!!
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 3 atbildi
Puiši, vai Fly Dubai ir regulārs lidojums, vai ēdināšana ir iekļauta biļetes cenā? Lidojums uz Bangkoku? Vai arī jāpērk? Ja jā, vai es varu uzzināt cenas?
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Labdien! Kurš bija Pataijā tagad vai nesen ziemā - sakiet man, vai Dong Tan pludmalē notiek būvniecība? Un kā ar remontu? Kaut kur lasīju, ka rekonstrukciju vajadzēja pabeigt līdz novembrim.
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
6 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 11 atbildes
Lūdzu, pastāstiet man kādu labu masāžas salonu tuvumā, es nevēlos tērēt dārgu laiku meklējumiem. Paldies jau iepriekš!
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents Nav atbilžu
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
7 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 16 atbildes
Labdien. Pastāsti man, vai Pataijā tiek pārdotas elektriskās pannas? Es gribētu viesnīcas numuriņā uzcept eksotisku gaļu no veikala (krokodilu utt.), vai tas ir īsts? Vai tīkls vilks?
7 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 13 atbildes
7 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 16 atbildes
Kā nokļūt no Patongas uz citām pludmalēm, izņemot velosipēdu un taksometru? Esam ar vīru šeit līdz 16. maijam, ja ir tādi, kas vēlas apceļot Puketas pludmales un apskates vietas, rakstiet, sadarbosimies!
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Hotela uznat gde,v kakom magasine v PATTAE mozno kupit metalloiskatel?
7 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Puiši! Vai kāds var pastāstīt par ziedu tirgiem, viņus interesē orhidejas, nevis vairumtirdzniecība, mājas kolekcijai, viesnīcai Patongā, būšu visiem pateicīgs)
7 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Mēs dodamies uz Pataiju 26. janvārī, kas sakrīt ar Austrumu Jauno gadu. Kā ķīniešu pieplūdums ietekmēs augļu un masāžas cenas?
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Uz Taizemi braucam pirmo reizi. Pludmale atrodas 1 km attālumā no viesnīcas. Es zinu, ka jūs varat iznomāt skrejriteni. Vai nav bīstami to atstāt bez uzraudzības pie pludmales tādā ziņā, ka to var nozagt, vai arī tāda nav? Un kā ar ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu, kā par to jūtas vietējā ceļu policija?
8 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 12 atbildes
Cienījamie foruma lietotāji, lūdzu palīdzību interesanta maršruta izstrādē caur Āziju. Pirmais šāds brauciens tika veikts šī gada maijā pa maršrutu: Singapūra-Puketa-Bangkoka. Tā nu ir gadījies, ka mums ir bezmaksas Emirates biļetes lidojumam Dubaija–Bangkoka vai citam maršrutam, kas atbilst šai cenai. Es lūdzu palīdzību, izvēloties valstis un aizraujošas vietas, ko apmeklēt. Esmu jau apsvēris iespējas uz Vjetnamu, Malaiziju, Kambodžu, Bali, bet joprojām nezinu, kā pabeigt maršrutu.
8 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 12 atbildes
Vīzas atvēršana konsulātā ir apgrūtinoša, sods par kavēšanos ir USD 15 dienā (un vai tas tiks atvērts, ja biļete ir 16 dienas veca), un, pats galvenais, kā ir, atgriežoties no Kambodžas, vai vīza ir viena ieraksts?
8 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 12 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl