Jautājumi par TaizemeValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Taizeme
Sanāca martā, lai paņemtu karstu biļeti. Kur ir labākā vieta, kur doties? Vēlamies atpūsties ne tikai pludmalē, bet arī ekskursijās. Būšu pateicīgs par ieteikumiem)
4 gadā atpakaļ  •  18 abonenti 28 atbildes
8 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Tagad mēģinām saplānot atvaļinājumu ziemas beigām. Tajā pašā laikā es vēlos kaut kā ietaupīt naudu, bet nezaudēt ar ērtībām. Vispār mēs vēlamies doties uz Taizemi, uz Koh Samui. Pati par sevi. Biļetes uz Samui zem 60 tūkstošiem par vienu, un pat ar diviem pārsēšanās gadījumiem. Gribu apsvērt citu variantu. Aeroflot lido tieši uz Bangkoku. Precīzāk, kā pateikt tieši? Tiešais lidojums no Maskavas. Ja no Pēterburgas, tad protams ar pārsēšanos Maskavā. Bet pārskaitījums ir viens un diezgan īss. Šoreiz. Un otrs - cena ir gandrīz 2 reizes zemāka. Es salīdzināju cenas tajā pašā meklētājā bilet.coral. Izrādās tikai 32 tūkst. Lasīju, ka no Bangkokas uz Koh Samui var lidot ar vietējām Taizemes aviokompānijām. Bet šeit ir jautājums, divi, lai būtu precīzi: 1. Kā atrast biļetes uz šīm pašām vietējām līnijām? 2. Vai tas būs lētāk nekā lidot no Sanktpēterburgas uz Koh Samui?
9 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 16 atbildes
braucam paši, bez tūroperatoriem, no 02.01 līdz 11.01. Vai man ir jāmaksā par Ziemassvētku vakariņām? ja jā, cik vienai personai? Paldies.
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Viesnīcas rezervācijas nosacījumos ir rakstīts - bezmaksas rezervācijas atcelšana, un īpašo nosacījumu zemsvītras piezīmē - kopējā rezervācijas maksa tiek iekasēta rezervācijas brīdī. Ja kāda iemesla dēļ rezervācija ir jāatceļ, vai depozīts tiks atmaksāts? cik drīz?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 14 atbildes
Pastāstiet man, lūdzu, kā jūs pats varat nokļūt no Bangkokas lidostas uz Koh Samui?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Lai kā es to izdomātu, izrādās, ka paša rezervēts lidojums turp un atpakaļ diviem + viesnīca nav daudz lētāks par vaučeru (skatos viesnīcas 3 *, 2 *. Domāju, ka nav jēgas arī dzīvokļa meklējumos.Puketai ir Puketa.
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Cienījamie foruma lietotāji, varbūt kādam ir informācija, kur var apmesties pie Rajongas? Kādā jomā? Nepieciešams lēts mājoklis netālu no pludmales, veikalu pieejamība, kur var iegādāties pārtiku. Nu un tā, lai nav gluži "bedre".
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Šobrīd esam Huahinā. Rezervēja viesnīcu Bangkok I Residence Hotel Sathron. Pastāsti man, pliz, kur labāk no Huahinas braukt uz Bangkoku, lai līdz viesnīcai būtu tuvāk un ērtāk nokļūt ar taksometru: ar vilcienu uz dzelzceļa staciju, ar autobusu uz jebkuru autoostu vai līdz plkst. mikroautobuss uz pieminekli. Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Braucu uz Puketu aprīļa otrajā pusē, 15 dienas.Paņēmu 2* viesnīcu Karonā, bet neesmu piesiets viesnīcai, braucu bez apkopes. Var kaut kā dažādot ceļojumu, nesēdēt vienā viesnīcā? Vai arī neaizraujies? Iesniedziet idejas! Viesnīca ir līdz 20-25 dolāriem, bet ja uz 3-4 dienām, tad var būt dārgāk. No prioritātēm - un "devība", un ekskursija, labi, dienu vai divas var pavadīt Patongā.
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 10 atbildes
Vai Pataijā ir iespējams izņemt dolārus no dolāra kartes, vai tiks izsniegti tikai bati?
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 13 atbildes
lētāki mežoņi vai viss tas pats uz biļetes?
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 7 atbildes
Laba diena visiem! Lūdzu, pastāstiet man vietni, kur var rezervēt biļetes uz Taizemi. Atradu saiti http://www.fly.kiev.ua Ko jūs domājat par šo?! Es saprotu, ka tas ir spēkā arī visā Krievijā ?!
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Foruma dalībnieki, lūdzu, pastāstiet man, kā pārvietoties ar taksometru ierašanās vietā Puketā? Uz Taizemi braucam pirmo reizi, nav ne jausmas, cik izmaksām taksometra brauciens no lidostas līdz viesnīcai (Karon Beach, Your Place Inn). Kā brauc taksisti, pēc skaitītāja vai pēc vienošanās? Vai viņi maldina nezinātājus?) Paldies jau iepriekš!
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Cienījamie foruma lietotāji, mums ir vajadzīga jūsu palīdzība!!! Braucam ciemos uz Taizemi -3 pieaugušie, Puketu (mežoņu). Pirms tam paši nekur nedevāmies.. Rezervējām biļetes Thai Airlines, bet droši vien darījām nepareizi ar mājokli: rezervējām viesnīcu (budžetu) Karonā uz 4 naktīm Agoda, cerot atrast lētāks variants uz vietas. Jautājums ir par to, cik reāli to ir īstenot un kāds ir pašreizējais cenu diapazons? Interesē budžeta iespējas. Pateicos jau iepriekš!
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
2013. gada oktobrī 2 pieaugušajiem uz mēnesi vēlamies rezervēt lētu numuriņu ar iekļautām brokastīm. Kādas būs tā izmaksas? Rezervācijas procedūra? Vai pārskaitījums ir iekļauts? Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 10 atbildes
Varbūt kādam bija jālido uz Bangkoku ar pārsēšanos caur Abū Dabī. Izvēloties biļetes par zemākajām cenām, šajā lidostā ir transfērs: vai nu no vakara līdz rītam, tad no rīta līdz vakaram. Kur šoreiz iespējams būt. Jūs nevarat doties uz viesnīcu bez vīzas, un tie ir papildu izdevumi. Kurš, ko var teikt par šo jautājumu?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 10 atbildes
Mēs plānojam ceļojumu uz Pataiju no janvāra vidus līdz aprīļa vidum. Iesakiet, pliz, viesnīca uz 5-7 dienām un, iespējams, īrētu mājokli tālākai dzīvošanai. Es apsveru Jomtien rajonu, tuvāk pludmalei. Vēlams - lētāk, bet ne gluži sūdīgi, jo. gatavojas doties laulātajiem 60 gadu vecumā. Būšu pateicīgs par visām atbildēm.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Zinoši cilvēki, sakiet, lūdzu, kā organizēt transfēru no lidostas uz viesnīcu? Mēs rezervējām viesnīcu (Puket), bet tā nenodrošina transfēru. Vai man ir jārezervē šis pakalpojums kaut kur iepriekš vai jāierodas ar taksometru? Pirmo reizi lidojam uz Tai, tāpēc arī jautājums. Kas nesarežģī, padalieties pieredzē!) Paldies jau iepriekš!
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Novembrī braucam pirmo reizi uz Taizemi uz Puketu.Pastāstiet lūdzu,kuru pludmali labāk izvēlēties,mums labāk lai mazāk attāluma.Un kuru viesnīcu izvēlēties,budžetāks variants.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
un kur atrast šo taksometru)
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Ko jūs ieteiktu, kuru vietu uz salas labāk izvēlēties ģimenēm ar bērniem (lai viss būtu ērti sasniedzams - gan veikali un kafejnīcas, gan slimnīca (nedod Dievs, bet tomēr) Ko meklēt, ko labāk Vai varat ieteikt kādu viesnīcu vai viesu namu?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl