Jautājumi par TaizemeSaziņa un internets

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Taizeme
4 gadā atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Biedri, kuru mobilo sakaru operatoru man tagad izvēlēties Pataijā? Interesē lēts internets uz mēnesi, bez problēmām ar papildināšanu jebkurā 11.07. Mēs esam izmantojuši dtac pēdējos dažus gadus.
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
Vai Bangkokas lidostā ir bezmaksas Wi-Fi (reģistrācija bez paroles)? Vai arī pasakiet man paroli, kas zina? Kā ar ātrumu, vai Viberam pietiek?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Labdien! lūdzu, pastāstiet man, kā nokļūt no Bangkokas lidostas uz viesnīcu?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Mums iedeva sims no patiesā pārvietošanās operatora. Bet es joprojām nevarēju saprast, vai ir iespējams zvanīt no šīs SIM kartes un izveidot savienojumu ar internetu, lai palaistu Skype. Lūdzu, pastāstiet man, kuru operatoru labāk izvēlēties un kā palaist Skype.
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Labdien! Ir nepieciešams apsveikt cilvēku, kurš atpūšas šajā viesnīcā, dzimšanas dienā. Lūdzu, iesakiet, kā to var izdarīt? Diemžēl valodu nezinu.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
2010. gadā viņi atpūtās apmēram. Puketa lidostā izsniedza SIM kartes, paņēma 2gab, vienu tur izmantoju, otru, neaktivizētu, atveda mājās, tagad braucam uz Pataiju, atradām SIM karti, sakiet, vai mums derēs vai ir tā derīguma termiņš pagājis?
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 6 atbildes
Jums ir nepieciešams mobilais internets. Vai ir iespējams iegādāties vietējo sim karti.
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Komunikācija .. Kā ir ar vietējiem simsiem? Internets ir īpaši svarīgs! Kāda ir cena? Kādi laikapstākļi augusta beigās? Vai ir vērts vispār iet? Kā arī, ja ir tūrisma aģentūru pārstāvji, cik vidēji maksā ekskursija? Izbraukšana no Kijevas. 10 dienas. 2 cilvēki
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
kur un kā apdrošināties Puketā? jums ir nepieciešama uzticama apdrošināšanas kompānija, jūs nevarat lēti. domā šeit dzīvot ilgu laiku.Varbūt kāds zina apdrošināšanas starpniekus? Paldies Aleksej.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
Kur Pataijā ir pieejams bezmaksas Wi-Fi? Nevis viesnīcās, bet kafejnīcās, kafejnīcās, tirdzniecības centros utt.? Vēlams netālu no Grand Jomtien Palace Hotel un centrā?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
piekļuvei internetam un zvaniem caur Skype
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sveiki. Mēs ar vīru dodamies uz Puketu 17.-18.aprīlī. Mēs jau labu laiku esam ļoti pozitīvi vērtējuši braucienu. Vienīgais, par ko es uztraucos, ir tas, ka mums abiem praktiski nav angļu valodas zināšanu, kas ir kauns, bet tomēr fakts. Vai tas var kalpot par barjeru savstarpējai sapratnei viesnīcā un vispār?Vai viesnīcās ir kāds krieviski runājošs personāls?Un sakiet lūdzu,vai tiešām taizemieši ir tik agresīvi?vīrs)) jau iepriekš paldies par visām atbildēm .
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
ja zvanāt no viesa SIM kartes
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Izbraucam no Permas 07.03.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Sveiki! Kur jūs atrodaties un kā nokļūt no Ravindas?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 12 atbildes
Pārskatos lasīju, ka tie tiek izdoti OPSO punktos. Kāds apgaismo blīvo, kādi ir šie punkti?
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 28 atbildes
Cienījamie guru, sakiet, lūdzu, vai ir iespējams iegādāties kādu SIM karti vai ko līdzīgu neierobežotam internetam? Vai ierobežots, bet par pieņemamu cenu...? Un cik daudz?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 10 atbildes
Maksas vai bezmaksas Wi-Fi viesnīcā? Kur var izveidot savienojumu?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Atstājiet bērnu pie vecvecākiem. vai skype varēs papļāpāt
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Vai istabās ir pieslēgums vai tikai interneta kafejnīcā? un kādas ir izmaksas. Varbūt kaut kur tuvākajā apkārtnē ir brīvas vietas ar Wi-Fi :) paldies par atbildēm
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Pastāsti man, kā ir lētāk zvanīt uz Ukrainu un Krieviju no mobilā operatora numura "1-2 zvans", cik maksās minūte. Iebraukšana Taizemē par samaksu vai ne.
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 11 atbildes
Sveiki!Aprīlī dosimies atpūsties šajā viesnīcā, bet nenorādījām par bezmaksas internetu! un mums tas tiešām ir vajadzīgs! varbūt kādam ir bijusi līdzīga situācija un pastāstiet man, kā būt! PALDIES!
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Ierodamies Puketā februāra vidū.Vajag palīdzību iekārtoties (Kata vai Karon beach) Sakiet ar ko (kur) var sazināties?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Ir vērts ņemt līdzi portatīvo datoru.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
strādāt atvaļinājuma laikā
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Mēs dosimies ar 2 ģimenēm uz Ambassador City viesnīcas jautājumu: kā piezvanīt iekšā viesnīcā starp numuriem (bez maksas), paldies jau iepriekš
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Es laikam esmu ziņkārīgākā! :) Tikai pirmo reizi šādā ceļojumā! Jautājums: Kas ir labākais, ko darīt, lai nodrošinātu ērtu un lētu savienojumu no Taizemes uz Ukrainu? Vai man pirkt vietējo SIM karti vai piekritīšu TRAVEL SIM kartei (un tamlīdzīgi), ko man izsniedz ceļojumu aģentūra Ukrainā?
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Vai reģistratūrā ir krieviski runājošie?
14 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 6 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl