Jautājumi par TurcijaSaziņa un internets

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
TOP 5 pazinēji Turcija
pēc 30 dienu laikā atbildēto jautājumu skaita
1
аватар
Atbildēja uz 2 jautājums
2
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums


Vairāk par Turcija
2 gadā atpakaļ  •  2 abonents Nav atbilžu
3 gadā atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
3 gadā atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Bija pagājušā gada SIM karte, es to glabāju kā acs ābolu (maksāja 220 liras), bet tagad nezinu, ko darīt. Pirkt jaunu? Kurš mēģināja izmantot SIM karti, kas tika glabāta gadu?
3 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 21 atbildi
3 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Būšu ļoti pateicīga par informāciju!
3 gadā atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kam ir informācija par SIM karšu izmaksām ar internetu no Turcijas telekomunikāciju operatoriem? Kas ir labāks un izdevīgāks Turkcell vai Vodafone?
3 gadā atpakaļ  •  8 abonenti 3 atbildi
YouTube jautāju diviem emuāru autoriem no Alanjas un Managvatas, viņi sniedza pilnīgi pretējas atbildes :))
3 gadā atpakaļ  •  6 abonenti 3 atbildi
Un kā es saprotu, ja mēs braucam uz 8 dienām, tad nevajadzētu gaidīt slēdzeni?
4 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 5 atbildes
Kungi, vai tā ir taisnība, ka Türk Telecom ir lētākais interneta pieslēgums Turcijā? Es došos uz Turciju pēc 2 nedēļām un man visu laiku būs nepieciešams internets. Kur es varu iegādāties Turk Telecom SIM karti? Cik tas maksā?
4 gadā atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
Par cik tagad var iegādāties SIM karti ar 5 GB interneta (aptuveni) lietošanai uz 7 dienām? Vai es varu to iegādāties un no kura operatora Dalamanas lidostā (ierodoties)?
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 12 atbildes
Iznomāšu uz 2 nedēļām vai nopirkšu lētu SIM karti no Turcijas operatora mobilā interneta pieslēgšanai.
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 3 atbildi
Sveiki, pastāstiet man, kāpēc par šo viesnīcu ir tik maz atsauksmju? Parasti atsauksmes ir tūkstošiem, bet šeit ir tikai septiņas.Un pārsteidzoši, visas atsauksmes ir patiešām labas... Un kā ir ar internetu viesnīcā?
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Sveiki visiem! Sakiet, lūdzu, kas zina, vai Alanjā ir iespējams iegādāties SIM karti internetam? Nav nepieciešami zvani, nepieciešams internets
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl