Jautājumi par KarpatiSaziņa un internets

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Karpati
Kā piezvanīt, lai veiktu rezervāciju?
7 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Vai Maskavā var ceļot no ģimenes - vīrietis + sieviete 42 gadi. Vai uz robežas būs kādas problēmas?
9 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 15 atbildes
Rudenī braucam uz Moršinu uz sanatoriju "Prolisok". Kas tur bija? Un kas zina, kā ir ar internetu? Mani interesē vai ir iespējams pilnā apjomā strādāt ar internetu? no tā atkarīgs ceļojums kopumā.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Es nevaru atrast viesnīcas vietni, lūdzu, palīdziet
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Karpati dzelzceļa stacijā ierodos pulksten 5. Man jādodas uz Vodohray. Paldies par atbildi.
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 4 atbildi
Vēlos uzzināt cenas un numuru rezervācijas kārtību laika posmā no 02.-08.01.2012.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Es nekur nevaru atrast tiešos viesnīcas tālruņu numurus ... pasakiet man ....
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Vēlos nopirkt modemu priekš neta Pts vajadzēs pa rokai sazināties caur Skype ar vīru kāds mobilais savienojums tur labāks un internetu var noķert ??MTS KYIVSTAR Vai kaut kas cits ??
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Nepieciešams palīdzības tālrunis
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Labdien! Es gribu septembrī doties uz Tatarivu. Izvēlējos viesnīcu, bet šobrīd viesnīcas oficiālajā mājaslapā cenas ir norādītas tikai līdz 31. jūlijam. Sakiet, lūdzu, septembrī attiecībā pret jūliju, kādas ir cenas, nu, vismaz aptuveni. Un kādi laikapstākļi ir šajā gadalaikā?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Sveiki! Septembra sākumā plānojam doties ar draugu atpūsties. Šķiet, ka vieta ir izlemta, taču radās daži jautājumi. Pirmkārt, kā šajā laikā ir laikapstākļi, otrkārt, ar atpūtnieku skaitu? Ja pareizi saprotam, tad ekskursijas tiek organizētas grupās pa 17 cilvēkiem? Ja atbrauksim septembrī, vai būs iespēja kaut kur aizbraukt? Treškārt, kā es varu nokļūt viesnīcā no Ivanofrankivskas dzelzceļa stacijas? Un vēl viens jautājums. Kā saka "mēs paši neesam vietējie", vai ir kādas papildus prasības atpūtniekiem no Krievijas? Liels paldies!!!
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi Ir atbilde no viesnīcnieka
Iesakiet, pliz, vai ir ērti nokļūt ar. Kvass ar automašīnu (Renault Symbol)? Milzīgs lūgums detalizēti izskaidrot ceļu no Kijevas un brauciena laiku. Paldies jau iepriekš!
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
mēs būsim jūsu viesnīcā janvāra beigās
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Es nopirku biļeti un nezinu, vai man vajadzētu ņemt portatīvo datoru vai nē?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Mēs ejam atpūsties. Kur ir internets, lai sazinātos ar māju.
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Vēlos rezervēt istabu Baltkrievijā. ar ko sazināties?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Vilciens no Minskas pienāk pulksten 4-30 un nokļūst Bukovelā, izņemot dārgu taksometru.
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 4 atbildi
Viesnīcas Transcarpathia tālruņi
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
kā nokļūt no Ivanofrankivskas uz Jaremče ar mikroautobusu?kāds ir intervāls starp lidojumiem, vai dzelzceļa stacija ir pie autoostas, vai nav.?
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
saziņai
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
kā ar jums sazināties
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Tālrunis sanatorija "Sinyak"
15 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 13 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl