Jautājumi par GrieķijaSaziņa un internets

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Grieķija
Sakiet, lūdzu, no kura operatora ir izdevīgāk iegādāties SIM karti un cik tas maksās? Lai sazinātos ar radiem, nepieciešams internets + Google karšu lietošana. Uz 5 dienām. Paldies jau iepriekš.
4 gadā atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
Atbildēt uz e-pastu pasts [email protected]
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Sakiet,kādu SIM karti pirkt Grieķijā,lai lietotu internetu?Vai tur ir iespējams nopirkt modemu?Paldies.
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Par pateicību jums ir jāpārskaita mazs iepakojums ar drēbēm! sver uz kilogramu. Viņi nāks un paņems tevi un pateicos. Lūdzu atbildiet kurš uz Krētu.
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Reģistratūrā.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Vai tā ir taksofona karte? Un kāda ir tā parastā vērtība eiro? (kādos nominālos)? Kur vislabāk iegādāties?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Es nedomāju Wi-Fi kaut kur reģistratūrā vai bāros, bet gan Wi-Fi vai iespēju tieši pieslēgties internetam tieši telpās, ilgstošam darbam. Derēs pat maksas opcija. Tas ir ļoti nepieciešams zināt.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
tur tagad mamma ļoti grib ar viņu kaut kā sazināties.... telefons neatbild
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Vēlos paņemt līdzi portatīvo datoru un ieiet internetā, lai sazinātos ar radiem. Pateicos jau iepriekš
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Vai varat pateikt, vai viesnīcā ir Wi-Fi? Ja jā, kur: vestibilā, istabās vai pie baseiniem? Pateicos jau iepriekš.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Labdien! Pastāsti man, kā labāk pirkt vietējo SIM karti uz atvaļinājuma laiku vai izmantot tel-kastes ??
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Sveiki ) Vai kāds zina, vai istabās ir bezmaksas WI-FI?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
A WIFI estj??
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Istabā vai vismaz vestibilā? Ja nē, tad iesakiet, kur to var atrast tuvumā?)) Paldies jau iepriekš)
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Man ļoti vajag, lūdzu !!!!!!!!!!!!!!! Būšu pateicīga
12 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Vai viesnīcā ir ceļš-fi? Vai man ir jāmaksā, lai izmantotu internetu?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
No augusta sākuma būsim REA HOTEL 3*. Pastāstiet, kā lētāk zvanīt uz Krieviju, un arī citās atsauksmēs lasīju, ka viesnīcā ir lieli tarakāni un odi un mūsu Raptors tos neņem.
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
Draugi, pastāstiet man, kā jūs varat veikt lētus zvanus no Grieķijas (Krētas) uz Izraēlu. Varbūt nopirkt telefona karti? un cik tas maksā? Paldies :)
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Vai man ir jāmaksā par sauļošanās krēsliem pludmalē, cik daudz? Cik maksā automašīna dienā?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Vai šajā viesnīcā ir Wi-Fi?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Bezvadu internets
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Mani interesē saistība ar māju. Kas ir izdevīgāk - neto vai pirkt viņu sim kartes?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Jā vai nē, samaksāts vai nē
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Vēlos rezervēt numuru šajā viesnīcā, bet nevaru to atrast Grieķijas viesnīcu sarakstā ar numuriem?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Es nevaru atrast Kijevas–Saloniki autobusa grafiku. Es tikai zinu, ka viņš iet cauri Umanai un Odesai. ĻOTI JĀZIN, cik ilgs būs ceļš, vai būs prāmja pāreja? Liels paldies jau iepriekš
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sveiki!Pasakiet lūdzu,kurās viesnīcās ir wi-fi.Viesnīcas ir 4-5 zvaigznes.Paldies!!
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Vai ir viegli nokļūt no Santorini uz Pireju ar prāmi?
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Visi jautājumi
AAE
vēl