Jautājumi par GrieķijaCits

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Grieķija
Nodomāju) tā kā bijām slimojuši (bet bez medicīniskās palīdzības) un jau esam saņēmuši antivielas, un šovasar vēlamies lidot atvaļinājumā vairāk nekā vienu reizi, tad kāpēc katru reizi maksāt par pārbaudi, ja var sniegt testa rezultātus ar antivielām.
3 gadā atpakaļ  •  10 abonenti 13 atbildes
Es plānoju ceļojumu uz Grieķiju jūlija beigās, augusta sākumā, ļoti stingri skatos uz Loutrak. Lasīju, ka pagājušajā gadā Korintas līcī bija medūzu invāzija. Kāda ir situācija šogad? Varbūt jāskatās citā virzienā?
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
aprīlis-maijs vai septembra beigas, oktobris. Tiešais lidojums no Kijevas interesēm. Tā ir regulārā sezona, čarterreiss vai lēta tūre, man vienalga. Galvenais ir lēts lidojums))) Tad es visu daru pats))) Ekskursijas, viesnīcas, pakalpojumi - nav interesanti) 10-14 dienas. Man, lai saprastu cenu līmeni, aptuveni. Es tagad salīdzinu Krētu no Kijevas ar citām salām uz Rajans no Polijas. Liels paldies.
7 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Mēs esam krievi, bet varam runāt vāciski
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
noteikt cenas..no un līdz..paldies
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
divi pieaugušie un bērns 12 gadus vecs, no Ļvovas vai Kijevas
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Kurš šogad atpūtās Grieķijā, pastāstiet, cik maksā vīza, kādi dokumenti ir nepieciešami vīzas atvēršanai, cik ilgs laiks nepieciešams tās noformēšanai, vai izziņa par darbu un izziņa no bankas par vīzas pieejamību. konts ir nepieciešams. Cik daudz naudas ir jābūt bankas kontā? Vai ir iespējams iegādāties pēdējā brīža ceļojumu uz Grieķiju un paspēt nokārtot visus dokumentus?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
lūdzu, pastāstiet man, vai ir pēdējā brīža tūres uz Grieķiju jūlijā, augustā 4 un 5 zvaigžņu viesnīcās? Un vai tie ir daudz lētāki, ja tādi ir? Pateicos jau iepriekš...
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 12 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl