Atsauksmes un stāsti par viesnīcām Sānu

Tūristu stāsti par Sānu pievienot stāstu
Es to neiesaku
Mē s paš laik apmetā mies š ajā viesnī cā ; mē s izvē lē jā mies numuru ar skatu uz dā rzu, bet š eit viņ i ieskaita numurus ar skatu uz ielu.
 •  2 nedēļas atpakaļ
Viesnīca ir laba, Wi-Fi darbojas gan numurā, gan viesnīcas teritorijā.
No rī ta aptuveni pulksten 9:30 ieradā mies viesnī cā , mū s reģ istrē ja un uzaicinā ja paē st brokastis, un tad iekā rtojā mies numuriņ ā , negaidot reģ istrē š anā s laiku, un tas ir pluss, jo bijā m ar mazu...
 •  Aizvakar
Es pazemināju savu līmeni, žēl, ka tā sanāca.
Mē s paš laik š eit atpū š amies; mū su cerī bas bija daudz augstā kas. Sā ksim ar sekojoš o: uzņ emš ana ir brī niš ķ ī ga, ir daudz vietas, viss ir skaisti, visiem ir daudz vietas atpū tai, un ē diens ir ga...
 •  2 nedēļas atpakaļ
Kopumā atvaļinājums atstāja patīkamu un pozitīvu iespaidu.
Mē s š ajā viesnī cā apmetā mies maija beigā s. Lai nokļ ū tu no lidostas lī dz viesnī cai, nepiecieš amas apmē ram 1.
 •  3 nedēļas atpakaļ
Man viss patika!
Ļ oti pieklā jī ga viesnī ca! Mē s palikā m 9 dienas. Reģ istratū ras darbinieki bija ļ oti pieklā jī gi un ā tri atrisinā ja visas problē mas.
 •  8 mēnešus atpakaļ
Es neiesaku šo viesnīcu!
Neesmu ekonomiskā s klases viesnī cu cienī tā ja, bet š o noteikti neiesaku. Pirmkā rt, personā ls ir ļ oti rupjš , it ī paš i reģ istratū rā (man bija jā gaida 6 stundas uz savu numuru).
 •  10 mēnešus atpakaļ
šī nav 5 zvaigznes, un tā ir bijis jau ilgu laiku
bija pagā juš ajā gadā , bet man bija spē ks uzrakstī t atsauksmi tikai tagad, kad izvē los jaunu ceļ ojumu. Droš i vien ilgi nerakstī š u, mē ģ inā š u.
 •  1 mēnesis atpakaļ
Atpūsties simtprocentīgi.
Man patika viesnī ca. Milzī ga teritorija, ballī tes, baseins - viss ir tā , kā vajadzē tu! Pā rtikas ir daudz, un tas ir garš ī gs, ir izvē le.
 •  11 mēnešus atpakaļ
Laba viesnīca, bet restorāns nav kondicionēts
Mē s atpū tā mies š ajā viesnī cā no 9.06 lī dz 24.06. 25. numurs 103. tieš i virs reģ istratū ras. Skaitlis Atjaunots.
 •  1 gadā atpakaļ
Atvaļinājums ar krieviem
Devā mies ar 2 pieauguš ajiem un 3 gadus vecu bē rnu Orientā cija bija paredzē ta bē rnu brī vdienā m 1. Ļ oti garš un nogurdinoš s ceļ š No Sumu uz Kijevu devā mies ar vilcienu, Kijeva - Kiš iņ eva autobusu (jo reisi ...
 •  9 mēnešus atpakaļ
Parādīt vairāk »


Vairāk par Sānu