Mē s š eit uzturē jā mies jū nija sā kumā un kopumā bijā m apmierinā ti. Viesnī ca ir laba par savu cenu, ne ī paš i grezna, bet tajā ir viss nepiecieš amais.
Mē s atpū tā mies kopā ar draugiem un kopumā lieliski pavadī jā m laiku! Viesnī ca atstā ja labu iespaidu. Personā ls bija uzmanī gs un draudzī gs, vienmē r gatavs palī dzē t.
Mē s nedē ļ u atpū š amies š ajā viesnī cā un palikā m pilnā rokturī ! Pati viesnī ca atrodas Ichmelerā , tā ir neticami skaista vieta: kalni, tī ra jū ra un smilš ainas pludmales.
Faktiski viesnī ca 3*, tī ra, glī ta. Uzturs bez pā rmē rī bā m, bet, ja jū s nenā kat lī dz brokastu/pusdienu vai vakariņ u sā kumam, tad varat ē st tikai salā tus vai dā rzeņ us.