Jautājumi par GruzijaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Gruzija
Laipni! Kas zina, vai Gruzijā šobrīd ir aktīvi dubļu avoti? plānojam braukt septembrī, un mammai problēmas ar kājām. tāpēc nolēmām doties dziedināšanas aizsegā :) vienkārši mūsu vecmāmiņa jaunībā devās uz dažām Gruzijas pilsētām tikai pēc šiem dubļiem.
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
1. Kāds ir lētākais veids, kā nokļūt no Kijevas (ar gaisu, ar automašīnu)? 2. Kuras ir foršākās vietas, kas jāredz pēc 10-12 dienām? 3. Ko dabūt lētāk - iegādāties ekskursijas tūristu teltīs vai nolīgt individuālu vietējo gidu? (Ja ir šādu cilvēku kontakti, tad rakstiet) 4. Kas būs lētāk, doties turp ar savu automašīnu, lidot tur un iznomāt automašīnu Džordžijā vai vienkārši nolīgt gidu viņa automašīnai? Jau iepriekš visiem paldies par atbildēm!
6 gadiem atpakaļ  •  14 abonenti 30 atbildes
Pirmo reizi lidojam uz Gruziju. Maršruts Jekaterinburga-Tbilisi, Batumi, Kabuleti, Batumi-Jekaterinburga.
7 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Jūlijā ar draugu braucam uz Batumi, ir mājoklis. Mēs vēlamies ceļot, redzēt Gruziju, vai ir kādi tūrisma aģenti, kuriem varat pievienoties? Un kur tos atrast? Un ja pašam, kā tikt, piemēram, uz Kutaisi?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Konsultē, lēts un ērts privātais mājoklis. Nav tik svarīgi, pie jūras vai kalnos. Vēlos salīdzināt cenas un sakārtot.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Esmu dzimis Džordžijā, varu apciemot savus vecākus
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Patiesībā interesē jautājums par Krievijas un Gruzijas robežas šķērsošanu Augšlarsā
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Pirmo reizi plānojam atpūsties Gruzijā decembrī, apmēram nedēļu. Pastāstiet man, ko jūs varat redzēt šajā gadalaikā, kur doties?
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Cik maksā lidojums, viesnīca vai viesu māja, ēdināšana, sabiedriskais transports
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
ar sabiedrisko transportu? Vai Kazbeks būs redzams no tālienes? Es gribētu redzēt sniegotos kalnus no tālienes.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Mums, diviem jauniešiem, katram 25, es domāju, vai ņemt biļetes uz Gruziju vai kā? Saka, laba valsts cilvēkiem pēc 40, bet mums paliek garlaicīgi... Vai tā ir taisnība? Domājam apmeklēt Kutaisi, Tbilisi, Batumi, Sarpi. Vai pēc nedēļas mēs neuzvarēsim?
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 8 atbildes
Es gribu iet viens, kā es varu dabūt darbu viena, tk. nav vienvietīgu istabu. Un pasakiet man septembra izmaksas dienā.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Mēs esam Krievijas pilsoņi. Gribējām ceļot ar auto pa Gruziju un Armēniju. Saka, ka krieviem Gruzijā ir grūti. Kurš ir kursā?
13 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
kā nokļūt Poti vai Batumi no Odesas vai Kijevas
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Mēs vēlamies ceļot cauri Gruzijai ar automašīnu.
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labdien!Ļoti gribu atpūsties Gruzijā pie Melnās jūras,pastāstiet lūdzu vidējās cenas privātajā sektorā uz 2008.gada augustu un ja iespējams vidējās cenas pamatproduktiem.Paldies.
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl