Jautājumi par KrimaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Krima
Pastāstiet man, kāda ir ūdens temperatūra jūrā Koktebelā Steidzama vajadzība
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
kas grib rīt ar mani doties uz jūru pie sargiem
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
2 pieaugušie, tikai ēdienreizes brokastis, uz 10 dienām, no 27.08.2012 līdz 09.10.2012, vai ir vieta mašīnai?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Interesē dienvidu krasts no Balaklavas līdz Jaltai, no 50 līdz 150 grivnām dienā.
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
4 pieaugušie un 4 bērni 3, 9,16 un 9 gadus veci. Divas mašīnas. Iespējamās izmitināšanas iespējas ir 2 trīsvietīgas un 1 divvietīgas vai 4 divvietīgas. Numuros ir gaisa kondicionētājs, un visos ir viena duša un tualete. Iespēja gatavot, ledusskapis. no 4.-5.augustam līdz 18.-19.augustam. Rakstiet uz [email protected] Elena.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kur ir labāk? Kādi laikapstākļi ir septembra sākumā un kādas ir mājokļu cenas? Kur ieteiktu apmesties, interesē privātas viesnīcas. Un kurš atpūtās, kur dalīties savos iespaidos?)))
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Kur ir labākā vieta, kur palikt ar savu telti. Un cik maksā izmitināšana (vienai personai, vienai automašīnai un vienai teltij)
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Vēlamies atpūsties auto kempingā ar savām teltīm. Ja kāds zina - rakstiet Kur tieši var apmesties un nakšņošanas cenu (no cilvēka, par telti un par mašīnu). Paldies!
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Vai kāds man var pateikt, es nekad neesmu bijis Krimā. Šogad augustā iet tētis un māsa (18 gadi). Viņi grib būt mežoņi, varbūt kāds pateiks, kur var apmesties un izvadīs pa pilsētām. Liels paldies!
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Labdien. Uz ČETRIEM. 2 pieaugušie un 2 bērni 8 un 3 gadus veci. Mēs vēlamies uzzināt telpas un rezervācijas izmaksas. Paldies [email protected]
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Es būšu Krimā no 15. līdz 21. aprīlim - ierodos un izbraucu no Simferopoles. Pastāsti man, kur ir labākā vieta, kur palikt. Prasības: jūras krastā klusā vietā (istaba/māja var būt visvienkāršākā - gulta, karsts ūdens, klusums) ar labu dabu un skatu. Netālu vai ar taksometru/autobusu sasniedzamā attālumā atrodas pareizticīgo baznīca ar dievkalpojumu. Vēlama (bet nav obligāta) elementāra infrastruktūra: sabiedriskā ēdināšana, transports, iespēja doties ekskursijā/dabā, pastaigāties/velobraucienā uz kalniem u.c. 1 persona. Pateicos jau iepriekš!
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 8 atbildes
Lūdzu, atbildiet, cik maksā numurs 2 pieaugušajiem par nakti 2012. gada maijā. Gribējām atpūsties Gurzufā, bet palasīt atsauksmes, ļoti kalnains apvidus, un katrs esam 50. Atsauksmes par Aluštu ir pozitīvākas. Vai tā ir taisnība, un, protams, cena interesē. Jau iepriekš pateicamies par jūsu atbildi. Tatjana.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Sakiet, lūdzu, vai N. Svetā vai Sudakā ir bagāžas noliktavās vismaz...
13 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
2-vietīgas istabas cena no 21.08.11 līdz 03.09 11
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi Ir atbilde no viesnīcnieka
Vai Semidvorā ir vienistabas dzīvokļi ikdienas īrēšanai? un cik tie maksā?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Pastāstiet, lūdzu, kā ir ... mājokļu cenas, vai tas ir iespējams bez ērtībām, piemēram, jūra?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sveiki! Pastāstiet, lūdzu, kā no Krievijas (Krasnodaras) nokļūt savā krāšņajā pilsētā un kur ir tuvākā stacija?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
KrimaSaki
Plānojam atvaļinājumu jūlijā
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Gribu atbraukt pie jums atpūsties 18. augustā uz 10 dienām, kā es varu rezervēt vietu. Mēs esam 2 cilvēki un cik tas maksātu bez ēdienreizēm? Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
2 personām No 23.07 uz 10 dienām virtuve ēdiena gatavošanai, kā rezervēt.
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl