Jautājumi par MelnkalneValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Melnkalne
8 mēnešus atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kur ir visvieglāk tur nokļūt? Vai tas ir tālu no lidostas līdz autoostai? Vai to ir viegli atrast?
5 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Brīvdienas tradicionāli ir maija otrajā pusē, tradicionāli 15-16 dienas un tradicionāli 10-11 dienas ekskursijas un 4-5 dienas pludmalē. Kuru valsti no saraksta izvēlēties?
6 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 32 atbildi
6 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Labdien! Pastāstiet, lūdzu - es atradu šķietami labus dzīvokļus TQ Plaza rajonā. Tā kā plānojam braukt uz Melnkalni pirmo reizi un es absolūti nezinu pilsētu - man vajag padomu: cik laba ir šī vieta dzīvošanai (veikali, kafejnīcas, krastmala, pludmale). (Saimnieks raksta - 100 m līdz pludmalei) Esam trīs pieauguši, mīlam staigāt. :))
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Gribam doties izbraucienā ar auto ar lielu grupu. Ceļoju lielākā mērā nevis uz jūru, bet kalnaino valsts daļu un vēlos atpūsties prom no cilvēkiem, t.i. nakšņot teltīs. Vai tāpēc mums būs problēmas ar vietējām varas iestādēm.
10 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 7 atbildes
viesnīca
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Septembrī plānojam atvaļinājumu Melnkalnē. Lūdzu, iesakiet nelielas viesnīcas vai villas Petrovacā, ērtas, klusas (vēlams privātas ar apartamentiem) tuvāk jūrai un prom no burzmas!! Ja bez vārdiem padalīsies arī ar saimnieku kontaktiem, būšu īpaši pateicīgs.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Es eju savvaļā viens
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Ir vairākkārtēja Šengenas vīza.Saka,ka uz robežas prasa apstiprinājumu mājokļa rezervācijai un es gribu meklēt mājokli savā mašīnā,tā teikt savām acīm.Vai mūs ielaida?
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
Es vēlos lēti atpūsties Melnkalnē, pastāstiet man, ko vislabāk darīt: rezervēt vai pēc ierašanās atrast mājokli privātajā sektorā vienai personai jūnija sākumā uz divām nedēļām?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Labdien! Braucam mežoņus uz Melnkalni, izvēlējāmies Ulcinjas pilsētu, jo Lēti. Blety jau pie rokas un ierodamies 26. septembra vakarā Podgoricā. Bažas par jautājumu, kāds būs lētākais variants nokļūt Ulcinjā ??? Negribu tērēt ~150 eiro par taksi (turp un atpakaļ). Pateicos jau iepriekš. Aleksandrs
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Auto noma Melnkalnē?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Labdien! Pastāsti man, kurš pats (bez ceļojumu aģentūrām) devās uz Budvu, kur Kijevā labāk ņemt lidmašīnas biļetes? Kurš ko paņēma? Paldies.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Vai jums vajadzētu palikt dzīvoklī vai meklēt viesnīcu? Paldies!
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Kas jāparedz iepriekš, lai bez problēmām nokļūtu no Sanktpēterburgas uz St Stefanu?
12 gadiem atpakaļ  •  13 abonenti 36 atbildes
Kādas labas kafejnīcas piekrastē
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Augustā dosimies uz Melnkalni. Kā iet ar mājokli? plānojam palikt 2 vietās, vajag budžeta iespējas. Vai ir nepieciešams kaut ko rezervēt iepriekš vai var izlemt uz vietas?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Tagad Melnkalnē plānoju apmeklēt Albāniju un Maķedoniju. Sakiet lūdzu, cik lēti ir nokļūt Ukrainā un Krievijā. Vai to var sasniegt pa jūru? Jau iepriekš paldies visiem, kas atbildēs
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
atpūtāmies Pataijā iartā, man ļoti patika, bet tagad gribētos redzēt kaut ko eksotisku un iekārojamu tajā pašā daudzumā, kas notika taizemē
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Vera Širova MANA E-PASTA ADRESE [email protected] jau iepriekš pateicos par atbildi
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Kurš vēlētos īrēt dzīvokli Melnkalnē? Ir bezmaksas! Netālu no pludmales, starp priedēm, kaimiņi ir gandrīz nemanāmi. Lēti, ērti.
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
pastāstiet vai ir vērts doties atvaļinājumā vienam un vai ir iespējams īrēt nelielu dzīvokli
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 26 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl