Jautājumi par ĶīnaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Ķīna
Paldies par jebkādu informāciju. Pirmo reizi lidosim 7.11. Laikapstākļi, ekskursijas, ēdiens, interneta pieslēgums vai līdzi jāņem siltas drēbes vakaram?
4 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
Lidosim 7.11, būšu pateicīgs par jebkādu informāciju: kā ar pārtiku, laikapstākļiem (vai vakaram jāņem siltas drēbes), ekskursijām, vai septiņi pirkt. Paldies
4 gadā atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labdien, radās jautājums Mans ceļojumu aģents izmet piedāvājumus par Hainanyan, jā, karsts, izbraukšana pēc 1-2 dienām, bet cena ir apkaunojoša - uz 8 naktīm, četras ar brokastīm vienai ar vienu norēķinu 12 400 grivnas (apmēram 460 dolāri) ar izbraukšanu no Borispiļas, viņš jautāja "ir šo ar lidojumu?", saka "jā", bet rodas šaubas, kurš ir tēmā, vai ir tik reālas cenas? Vai arī tā ir šķiršanās no tīra ūdens?Izdaru secinājumu pēc regulārās sezonas cenām no UIA, tur ekonomija uz Pekinu tur un atpakaļ dejo ap 650 dolāriem.
5 gadiem atpakaļ  •  12 abonenti 26 atbildes
Diabēts osteochandros asma utt.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Sakiet, lūdzu, vai ir jēga iepriekš iegādāties biļetes no Honkongas starptautiskās lidostas uz Makao, izmantojot internetu. Vai arī tās var droši iegādāties, ierodoties uz vietas?
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Sveiki! Kas zina, kā jūs varat doties uz Beidaihi kā mežonis? Mēs ar māsu un bērniem gribam augustā braukt ar vilcienu caur Irkutsku, dzīvojam Ļenskā. Lieta tāda, ka mēs nekad nekur neesam bijuši, t.i. nav pieredzes šajā jautājumā. Es runāju ar ceļojumu aģentūrām, bet tur ir dārgi, man teica, ka mežonim tas ir lētāk.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Neliels dzīvoklis vai apartamenti (1-3 istabas) netālu no pludmales no 25.06.12 līdz 20.07.12 Kāds nezin kur meklēt?
12 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Kā pašam iznomāt līci
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Pastāstiet man par labu un lētu estētiskās zobārstniecības klīniku Šanhajā!
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
braucam divas ģimenes bērni 9 gadi. lidojums uz Saniju. gribējās atpūsties nevis dārgi, bet ērti. kā vislabāk pārvietoties pa salu, kur izdevīgāk dzīvot dzīvoklī vai viesnīcās. kādu pārtiku nevajadzētu ēst. ko var redzēt no ekskursijām. kāda izklaide bērniem, vai ir iepirkšanās. budžets ir ierobežots.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Es gribu ar savu meitu doties mežoņos, iemācīties ķīniešu akupresūru.
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
kā labi un lēti atpūsties Šenžeņā ar bērnu vecumā no 13 gadiem un kur labāk
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
vēlamies paši sarunāt braucienu uz Ķīnu (jo jau ir pieredze AAE), bet nezinu krievvalodīgās viesnīcas Hainaņā, padalieties ar viesnīcām kontaktinformāciju, pateicībā ieteikšu lieliska villa AAE ar mūsu krievu personālu
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Man galvenais ir eksotika.Vēlos zināt vai ir vērts apmeklēt Sanju?
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl