Jautājumi par ĶīnaCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Ķīna
4 gadā atpakaļ  •  8 abonenti 14 atbildes
Cienījamie ceļotāji! Pastāstiet man, lūdzu, no kurienes skatīties apskates ekskursijas uz Pekinu no Kijevas. Pārskatīju visus galvenos MOT - neko neatradu. Acīmredzot jāmeklē profila MOT.
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Pastāsti man, ko darīt, pirmo reizi ir nesakritība ar ekskursiju un patiesībā man ir. Gaisa pārvadātājs atcēla lidojumu no pulksten 17.40. 10.40 nākamajā dienā. Ko tūroperators man teica divas dienas pirms izlidošanas par šīm izmaiņām, lai gan informācija viņiem piederēja 3 nedēļas. Laiks tika paziņots mutiski, līgumā nebija noteikts (agrā rezervācija 3 mēnešus iepriekš). Izrādās, ka zaudējam 1,5 dienas, iereģistrējamies viesnīcā ap 4:00, esam iekārtojušies pēc aprēķiniem un tūristu atsauksmēm agrāk par šo pašu lidojumu.Tūrisma operators sāka man iestāstīt, ka 04:00 tiek uzskatīts par nakti. .. Viņi teica, ka, ja viņi veic pārrēķinu, šī rīcības brīvība. Tad nevarēsim reģistrēties ātrāk par 12 dienām ar 2,5 gadus vecu mazuli. Nepatīkami apzināties, ka diena tika atņemta + agrā izbraukšana arī ir mīnuss.Padalieties pieredzē, kā pareizi būt un rīkoties. Paldies
7 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 5 atbildes
atpūtos Hainaņas salā viss bija kārtībā līdz bijām spiesti pievienoties oāzes visu sezonu klubam, parakstot līgumu tika solīts daudz, bet pēc tam, kad izrādījās, ka viss teiktais un neizrunātais neattiecas uz lietu, kā vienlaikus atdot pirmo iemaksu (3150 eiro), uzņēmuma pārstāvji zvana katru dienu ar lūgumu samaksāt atlikušo summu (14 773 eiro), lai turpmāk pārdotu dalību un atgrieztu savu naudu. Cilvēki man saka, ko darīt???
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Dzīvoju tālu no Burjatijas, par ekskursiju piedāvā samaksāt, pārskaitot naudu uz krājkarti. Baidos palikt bez naudas un ekskursijas.Par ceļojumu aģentūru nav pilnīgi nekādas informācijas (atsauksmes), pirmo reizi braucu uz ārzemēm uz sanatoriju, tāpēc jautājumu ir vairāk nekā atbilžu
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Mēs vēlējāmies apmeklēt Ķīnu pavasarī vai vasaras sākumā, dažas dienas apskatīt apskates vietas un pēc tam atpūsties pie jūras. Bet, protams, vairāk ekskursiju. Bet ar izbraukšanu no Novosibirskas viņi piedāvā tikai 2 dienu ekskursijas pa Pekinu + Hainanu vai tikai Hainanu. Ne viens, ne otrs nav apmierinošs. Domājam pašiem aizlidot uz Pekinu un pēc tam pašiem organizēt ekskursiju. Vai kāds var man pateikt kādas Ķīnas ceļojumu aģentūras koordinātes, kas varētu to organizēt? Pateicos jau iepriekš.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Mēs dzīvojam Čeļabinskā, gribam uz Ķīnu, Baidakā. Mēs nepārdodam ekskursijas. Kā tur var nopirkt tūri, pie kura tūroperatora, kurā pilsētā?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Es esmu Azerbaidžānas pilsonis, bet es dzīvoju Krievijā, vai es varu atvērt vīzu uz Ķīnu, neizejot no savas dzimtenes?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Vēlos uzzināt, cik uzticama ir šī viesnīca, kā viņi izturas pret tūristiem?
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
sakiet lūdzu vai ir iespējams nopirkt biļeti uz ķīniešu kūrortu bez aviobiļetēm.... jo tantei ir lidojumu priekšrocības (trans aero) tas nozīmē, ka lidmašīnas biļete uz Vladivostoku ir bez maksas .. vai tā ir iespējams nopirkt biļeti uz Ķīnas kūrortu no Sanktpēterburgas bet ar lidojumu no Vladivostokas?
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 6 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl