Jautājumi par ŠrilankaCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Šrilanka
Sakiet, vai tagad ir jēga rezervēt tūri novembrim? Vai tomēr gaidīt karstās tūres?
7 gadiem atpakaļ  •  12 abonenti 18 atbildes
Mēs augusta sākumā dosimies uz Šrilanku. Draugi iesaka Dikwella. Vīram patīk niršana, tāpēc vēlams, lai jūs varētu peldēties okeānā. Pastāsti man, uz kuru reģionu doties? Un kur ir labākās niršanas vietas?
9 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
situācija - māsa piedāvā braukt uz turieni vispār bez atrunām, redz, dzirdējusi, ka uz visu ceļojumu var ņemt taksi vai mašīnu ar šoferi turpat lidostā noīrēt. un pats šoferis pateiks kur interesanti, un aizvedīs kur gribi, un dzīvos viesu namos, ko šoferis arī pastāstīs... personīgi man tas viss ir ļoti stulbi, kaut kā neesmu pieradusi uz tādu nenoteiktību, tāpēc lūdzu padomu un viedokļus, bet labāk - no personīgās pieredzes šādos braucienos... (plānojam uz janvāri-februāri, tikai viss jāizlemj iepriekš)))
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
par 22 no Doņeckas par 2 9 un 10 naktīm ēdināšana 1 un 2 reizes. kādu cenu dosi?
10 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 14 atbildes
Labdien! Pastāstiet man, lūdzu, ar kuru tūrisma firmu Kijevā vislabāk sazināties, lai ceļotu uz Šrilanku, vēlams pēc individuālas programmas?
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Es izvēlējos ceļojumu uz Šrilanku no Doņeckas caur Dubaiju no JOIN UP, taču rezervējot mūs atturēja no šī ceļojumu rīkotāja, atsaucoties uz virkni negatīvu faktoru. Lai gan ar visu bijām vairāk nekā apmierināti. Un cena un izbraukšana. Bet cik baisi. Jā, un paziņas, kā izrādījās, no tām cieta aprīlī ar emirātiem. Rīt rezervēsim ekskursiju pa Kijevu. Vismaz viņi ir no Doņeckas. Nav ērti. Un lidojuma izmaksas uz Kijevu un no Kijevas. Varbūt tas nemaz nav tik slikti?
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Kurš ziemā devās apvienotā labi organizētā ekskursijā pa Šrilanku, pastāstiet man, no kā pirkt ekskursiju un cik tas maksāja? Mēs esam no Kijevas, dodas 10 cilvēku grupa.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Pastāsti man, es nevaru izlemt: SL vai Indija? Indija ir valdzinoša. Kur ir labākā vieta, kur ceļot ar bērnu? Un kur vēl interesantāk un skaistāk?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 5 atbildes
Sakiet, lūdzu, cik lietderīgi pēc sistēmas ir doties uz Šrilanku. "Viss iekļauts" un labākais operators Ukrainā šajā virzienā. Paldies par atbildēm.
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 8 atbildes
Labdien. Pastāstiet, lūdzu, kurš lidoja caur šo operatoru, cik dienas pēc izbraukšanas izsniedz dokumentu un biļešu paketi.
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
vai pludmale ir tālu no viesnīcas?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Vai Dubaijas-Kolombo lidmašīna negaida, kamēr ieradīsies cilvēki no Ukrainas? Kavēšanās no Doņeckas šodien bija 2,5 stundas, bet lidmašīna uz Kolombo negaida un tagad paceļas. Un ko tad cilvēki dara? Mēs lidojam sestdien, baidos, ka mums nebūs tāpat.
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 11 atbildes
Es vēlētos organizēt savu tūri SL bez tūroperatora. Es nopirku aviobiļeti, bet vienkārši nevaru izlemt par uzņemošo uzņēmumu, kas organizētu individuālu ekskursiju + atvaļinājumu piekrastē. Jautājums par uzticēšanos (baidos maksāt 100% avansā), krieviski runājoša gida kvalitāti (ļoti gribu uzzināt pēc iespējas vairāk par valsti, nevis tikai dzirdēt izplatītas frāzes un vārdus, kā tas notika daudzas reizes citos braucienos). Iesakiet, zinoši cilvēki, paldies!
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
Sakiet, cik naudas jāņem, ņemot vērā ēdināšanu ne viesnīcā un varbūt kādu ekskursiju. Un kā vispār ir ar ēdienu? paskatījos tūristu fotogrāfijas, un virs gultas ir liels tīkls??ko tas nozīmētu??
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 9 atbildes
Kāda ir vidējā atvaļinājuma cena 3 personām ar gaisu no Doņeckas vai Kijevas?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 12 atbildes
Braucam pirmo reizi, oktobra vidū uz 10-14 dienām. Es gribu tīru un mierīgu okeānu. Plānojam apmeklēt: Kandiju, Sigiriju, Kolombo, apskatīt vaļus un delfīnus (šobrīd ir iespējams redzēt?), Vēdu cilti (vai ir vērts?) Kuru reģionu izvēlēties, lai nebūtu tik tālu līdz doties ekskursijās vai ir vērts doties kombinētajā ceļojumā: ekskursijas + pludmale?
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 16 atbildes
Kurš jau ir atpūties Šrilankā, konsultē tūrisma operatoru Kijevā par ceļojumu uz Šrilanku?
12 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 49 atbildes
Mēs lidojam maijā caur Join Up in Trincomal, Mēs lasījām sliktas atsauksmes par tikšanās uzņēmumu.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Nosēšanās Dubaijā, transfērs uz Trincomal?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Pastāstiet man, ka kāds apmeklēja tūrisma operatoru. Pievienojieties? Citādi ir daudz sliktu atsauksmju
12 gadiem atpakaļ  •  283 abonents 613 atbildes
Trincomalé vai Punta Cana?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Ir vēlme braukt jūlijā vai augustā uz Šrilanku (ekskursijas+jūra)!Vēlos atrast labu kompāniju. Plānojam visu pasūtīt paši un organizēt ekskursijas uz vietas + pāris dienas pavadīt "roņus" pludmalē. Es ļoti uztraucos par laikapstākļiem. Ceru pastāstīt kā vislabāk organizēt un atrast cilvēkus, kuri vēlas labi pavadīt laiku!!!!
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Ekskursijas tūre 6 dienas un 3 dienas okeānā
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Mēs vēlamies tieši sazināties ar viesnīcu un rezervēt tiešsaistē. Kā to var izdarīt un nepievilt
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Gribējās pārliecināties.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 6 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl