Jautājumi par ŠrilankaEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Šrilanka
Ierodoties Kolombo, vēlos iegādāties 3 dienu ekskursiju pa Lankas centru. Un lai pēc tam tos uzreiz atvestu uz Hikaduvu uz viesnīcu. Un vēlams ar krievu gidu! Vai tas vispār ir īsts?
4 gadā atpakaļ  •  6 abonenti 14 atbildes
Braucam uz nedēļu novembrī uz Šrilanku... par maz un gribas vismaz kaut ko redzēt, iepazīt valsti!
5 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
Pastāstiet man, kādas ir ekskursiju izmaksas un kuras ir nepieciešamas apmeklējumam. Vai ir iespējams apbraukt interesantas vietas, īrējot skrejriteni. Kuras pludmales ir vērts apmeklēt? Vai es varu maksāt ar karti viesnīcā? Pateicos jau iepriekš!
6 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 19 atbildes
Varbūt kādam ir kontakti ar labu gidu, kurš var parādīt skaistas vietas?
6 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Būtu interesanti un nebūtu garlaicīgi doties ekskursijās
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labdien! Braucam atpūsties Kalutārā, pastāstiet lūdzu kādas ekskursijas tiek piedāvātas un to aptuvenās izmaksas. Pateicos jau iepriekš.
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Mēs braucam kopš 25. marta. Gaidām padomu!
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Es gribu redzēt vairāk
10 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 13 atbildes
Ko skatīties? Kuru kūrortu izvēlēties, ja vēlamies redzēt vairāk?
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Meklēju ceļabiedrus 3 dienu tūrei pa Šrilanku. Es būšu tur 2014. gada 7. martā līdz 2. martam. Tā kā Šrilankā nav grupu ekskursiju. Un es gribu redzēt valsti, grupā tā ir lētāka nekā viena. Svetlana.
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Kāda vīza ir nepieciešama Šrilankai? Un kādas ir labākās ekskursijas?
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Kopā ar draugu meklējam līdzbraucējus trīs dienu ekskursijai pa salu. Beruvelā būsim no 19. februāra līdz 5. martam. Plānojam pāris dienas atpūsties, un tad doties ekskursijā. Tie, kas vēlas, var pievienoties.
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Sakiet, lūdzu, kuras vietas es varu apskatīt ar šo biļeti? Cik tas maksā? Pārskatos redzēju, ka 50 USD?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Ierašanās 28.01., 06.00. Mums ir 12 naktis, kuras var izsvītrot no ekskursijām. Lūdziet krieviski runājošu gidu. Paldies.
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 10 atbildes
Lidojam 16. janvārī. Pirmkārt, mēs vēlamies atpūsties Hikaduvā, bet atvaļinājuma beigās mēs vēlamies braukt pa salu ar ekskursijām. Mēs esam 4 cilvēki (ieskaitot 1 bērnu). Vēlos uzzināt aptuvenās cenas gida pakalpojumiem. Kādas ekskursijas ir vērts apmeklēt? Būsim pateicīgi visiem, kas atbildēs!
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Vai varat, lūdzu, pateikt, cik tālu ir Galle no Beruvalas? Vai uz Galli var aizbraukt ar tuk-tuk?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Ja iespējams, vēlētos neitrālas atsauksmes par šo personu. Paldies, Aleksandr
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Būsim kopā viesnīcā LONG BEACH RESORT 4 * no 17.12.13. līdz 26.12.13.Vēlos apskatīt valsti 3-4 dienu laikā.Ja iespējams dodiet kontaktus ar kuriem tagad var pārrunāt sīkāku ekskursijas programmu un izmaksas. Ar cieņu, Nikolajs. e-pasts: [email protected]
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Vēlamies uzzināt aptuvenās ekskursiju izmaksas, lai plānotu ceļojuma budžetu
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Kā nokļūt no Galles uz Sinharadžu? Vai ir maršruta autobuss? Cik daudz laika jāiet? Vai tikai tuk-tuk? Cik tas maksā?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Lidojam uz 11 naktīm un nevēlētos garus ceļojumus. Bet es personīgi vēlos doties uz tējas plantācijām. Vai viņi ir tālu no Kalutara? Un tuvumā pāris interesantas ekskursijas. No rīta varat doties prom, bet vakarā būt viesnīcā. Vēlams individuāli. Un pastāstiet man kādu labu postu Kalutarā un kā viņu atrast. Ko viņi atved no Šrilankas, izņemot tēju un akmeņus?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Sveiki, būsim šajā viesnīcā 19.09.2013! Vēlamies iepazīties ar MŪSU ))) braucieniem ekskursijās!!
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Meklējam labu krieviski runājošu gidu! Lidojam uz Bentotu 7.septembrī uz 9 dienām! Paldies!
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl