Jautājumi par IzraēlaEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Izraēla
Sveiki, vai no jūsu viesnīcas ir 2 dienu ekskursija uz Jeruzalemi? Viņas izmaksas? Paldies.
7 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Biju domājusi, ka mani tur aizvedīs draugi un viņi ir ticīgi, tāpēc nevar braukt sestdienās.
8 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 10 atbildes
Sveiki! Lidojam uz Izraēlu, ierodamies piektdien agri no rīta. Mēs vēlamies apmeklēt Jeruzalemi. Es zinu, ka Šabs sākas piektdienās. Vai šajā laikā ir pieejamas ekskursijas? Vai atrakcijas ir atvērtas? Dalies pieredzē :)
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 3 atbildi
Oktobrī es došos uz Izraēlu. Vai no turienes varēšu doties ekskursijā uz Kipru? Un kāds ir labākais veids, kā to izdarīt?
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Sakarā ar pašreizējo militāro situāciju Izraēlā, vai ir kādas ekskursijas no Eilatas uz Jeruzalemi? Jau iepriekš pateicamies par jūsu atbildi
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
kur vislabāk iegādāties ekskursijas pa Nāves jūru?
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 11 atbildes
Sakiet man, lūdzu, vai tie, kas atpūtās pašā Izraēlā, vai tie, kas janvāra beigās devās ekskursijā uz turieni no Ēģiptes: vai man jāņem līdzi lietussargs no lietus? Cik silti ģērbties? Jaka vai džemperis? Vietnēs redzu, ka Nāves jūrā ūdens ir silts, un temp. ēters 13-17. Vai tiešām? Un vai šajā laikā Jeruzalemē ir auksts? Kā tur ģērbties? (es runāju par to, lai nesaltu, bet arī nenestu par daudz, un ne par šalli galvā utt.)
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
Sveiki. Interesē Nāves jūras apmeklējuma izmaksas un iespēja tajā pavadīt 2 dienas Cik tas var maksāt? Paldies.
10 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 12 atbildes
Decembra beigās lidojam uz Izraēlu. No personīgās pieredzes iesakiet labu ceļvedi no Herzlijas
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Kas zina, kādi laikapstākļi ir novembrī? Un vispār, ko pirkt un ko nē..?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
Kāds transports ir iespējams un cik ilgi tas aizņems
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 3 atbildi
Svētceļojumu ekskursijas
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Maija brīvdienās ir daudz brīvu dienu. Vēlos apmeklēt Rietumu mūri (Izraēla) un tajā pašā laikā atpūsties pie jūras. Iesakiet, kur labāk doties - uz Ēģipti un no turienes uz Izraēlu, vai tieši uz Izraēlu? Apskatot Izraēlas apskates tūres, rodas iespaids, ka autobusā pavadīsim visu dienu, neatpūšoties jūrā. Ja paskatās tūri no Ēģiptes - viņi raksta ļoti grūtu ceļojumu... Iesakiet pieredzējušajiem - kur labāk doties? Kādi laikapstākļi ir Izraēlā šajā laikā?
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Vai šajās valstīs ir iespējams iegādāties ekskursijas gida pavadībā krievu valodā netālu no jūras ostas?Kruīzs bez krievu grupas - šī iemesla dēļ ekskursijas netiek pārdotas tūrisma aģentūrā un ekskursijas krievu valodā netiks pārdotas ar kuģi.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Sakiet, lūdzu, vai kādās ekskursijās Izraēlā ir ēdiens, vai šo ekskursiju cenā ir iekļautas pusdienas?
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 6 atbildes
26. augustā ierados atvaļinājumā šajā viesnīcā. Es gribētu apmeklēt Jeruzalemi. Kad ir nākamā ekskursija un cik tā maksā? Kā es varu reģistrēties šai ekskursijai?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Brauciens uz Izraēlu tiek piedāvāts no 26. septembra uz 8 dienām ar ievērojamu atlaidi.Vai te ir kāds loms? 1. oktobris ir Sukotas svētki, vai šie svētki ietekmēs ekskursijas un braucienus pa valsti? Es negribu palikt viesnīcā. Visos citos datumos atlaides nav. Jau iepriekš paldies par jūsu atbildēm.
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Pirmdien ierodamies Netānijā naktī un gribētos uzreiz doties takā. dienā no rīta, lai rezervētu ekskursiju, un pirmajā dienā būs nepieciešams pietiekami daudz laika, lai meklētu vietējās tūrisma aģentūras.
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Sveiki, došos uz Netaniju tikai uz nedēļu, esmu jau sev sastādījusi vairāk vai mazāk ekskursiju programmu un nevaru izlemt par šādu ekskursiju izvēli (visas vienā dienā) : Ein Gedi dabas rezervāts, mini Izraēla, Hamat Gader, Sakhne ezeri.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Vai ir iespējams apceļot apsolīto zemi, nezinot valodu un nesazinoties ar tūrisma firmām? Tā teikt mežonis
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
Ziemassvētku brīvdienās atpūtīšos Ēģiptē. Es gribu doties ceļojumā uz Izraēlu. Vai cilvēki šajā laikā peld Nāves jūrā? Kāda ir ūdens temperatūra? Ja autobuss no Šarm eš Šeihas atiet 23.00 - cikos tas būs pie jūras?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Pastāstiet man vietni, kur var iegādāties lētas lidmašīnas biļetes. Un vietne, kur var rezervēt lētu viesnīcu Jeruzalemē un Telavivā.Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 14 atbildes
Nepieciešams ceļvedis, lai organizētu individuālu ekskursiju no Eilatas uz Jeruzalemi. Jautājuma cena? Periods no 01.05. līdz 11.05.2011
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
lūdzu, pastāstiet man, kā patstāvīgi nokļūt no Netānijas no Netānijas uz Telavivu.
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
7. decembris ir mana dzimšanas diena. Vēlos apvienot izglītojošu programmu ar atpūtu pludmalē.Vai tas ir iespējams un cik tas maksā? Es dzīvoju Kijevā, tāpēc gaidu atbildes par emisijas cenu USD vai EIRO.Paldies par sapratni!
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl