Jautājumi par VācijaEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Vācija
Tā nav atbilde, bet gan jautājums: kādi transporta veidi ir Trīrē un Luksemburgā, vai ir HopOnTop apskates autobusi un to cena? 2) Pieejams mājoklis centrā?
6 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Vēlamies apmeklēt Ķelni no Augsburgas, kā lētāk tur nokļūt, vai ir iespējams ar pieturu pa ceļam uz vienu dienu un kur iespējams nakšņot.?
6 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Berlīnē būšu no 16. aprīļa līdz 23. aprīlim, varbūt ir kādas īpašas dienas, kad ieeja bez maksas, vai otrādi ir slēgts remontam. Internetā atradu tikai vispārējo grafiku. Pateicos jau iepriekš
8 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Labdien. Plānojam doties no Minhenes uz Neišvānšteinu. Esam 4 cilvēki, plānojam pirkt Bavārijas biļeti, bet derīga darba dienās no 9-00. Vilciens uz Fussen atiet 8-53, i.е. mums ir vajadzīgas 7 minūtes, lai brauktu ar vienu biļeti. Jautājums - uz kuru staciju vajag pirkt vienreizējo biļeti, lai tad jau bavāriešu derīga?
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
2 dienas Berlīnē - pirmajā dienā apskats un Pergamona muzejs. Iesakiet, ko redzēt otrajā dienā.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Labdien! Pastāsti man, cik maksās brauciens ar taksometru no Berlīnes dzelzceļa stacijas uz Treptovas parku? Un cik ilgi tas prasīs?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Vai ir iespējams (vai vajadzētu) iepriekš rezervēt biļetes tiešsaistē? Vai ir kādas atlaides Bavārijas biļetei uz šīm pilīm? Lūdzu, sniedziet man kādu labu padomu tiem, kas ceļojuši vieni...
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Draugi, kuru pilsētu jūs ieteiktu apmeklēt? Apmetīsimies Prāgas apskates tūrē, un kādu no dienām ir iespēja apmeklēt kādu no šīm pilsētām. Kāds ir jūsu viedoklis: kuru no pilsētām labāk apmeklēt (man interesē viduslaiku arhitektūra) vai labāk palikt un pastaigāties pa Prāgu vēl vienu dienu? Paldies jau iepriekš!
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 12 atbildes
Meklē gidu Berlīnē. Sveiki, es braucu uz Berlīni maija brīvdienās! Meklēju labu gidu, kuram ir laba pieredze ar Berlīnes gidiem, padalieties ar koordinātēm, lūdzu! Oksana
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Vācijā ir noteiktas atvieglotas cenas sabiedriskajam transportam, piemēram, vecāka gadagājuma cilvēkiem (vecākiem par 65 gadiem) un invalīdiem. Vai ārzemju tūrists var izmantot šādu labumu? Ja jā, vai ir vēl kaut kas jādara?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Pastāstiet, lūdzu, kā nokļūt BMW rūpnīcā Dingolfingā. Vai man ir jārezervē ekskursija iepriekš? Varbūt kāds bija, padalieties iespaidos.
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Es pirmo reizi braucu uz Minheni un Vāciju vispār.Ceļvedi nevaru nopirkt,tāpēc par Minheni neko nezinu(izņemot to,ka tā ir Bavārijas galvaspilsēta).Vēlos pajautāt pieredzējušiem ceļotājiem Es dzirdēju, ka Minhenes apkārtne ir neparasti skaista? Kur ieteiktu noteikti aizbraukt un kas jāredz. Es būšu Minhenē tikai 7 dienas.Šajā laikā jūs varat piesaistīt jūsu uzmanību. Dzīvošu viesnīcā "Hotelissimo Haberstok" 3*, vai kāds ir dzīvojis šajā viesnīcā?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
naktsmītnes, viesnīcas, ekskursijas utt. Droši jautājiet... Un ne tikai Bonnā, bet arī Ķelnē (tikai 30 km.), Koblencā (60 km.), Diseldorfā (90 km.), Frankfurtē u.c. Rakstiet - mēs atbildēsim visiem
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labdien! Pastāsti man, pzhlst - no Duisburgas kā es varu nokļūt Minhenē pats (bez tiesībām) - vilciens, vilciens vai autobuss - un cik daudz laika un naudas tas prasīs? Paldies par atbildi!
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Vai ir tā vērts iet un vienkārši darīt to, kas ir!!!
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Mēs vēlamies iegūt ekskursijas Štutgartē krievu valodā. Pastāsti man, ar ko sazināties? Mēs daudz dzirdējām par Štutgarti, par Porsche muzeju un Mercedes-Benz muzeju. Kopumā pilsēta ir ļoti unikāla. Mūsu draugiem Štutgarte patika vairāk nekā Bādenbādene. Štutgartē ir arī minerālūdens avoti, veikali katrai gaumei un restorāni, kā arī otrais Oktouberfest pasaulē pēc Minhenes.
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Laba diena visiem! Palīdziet, lūdzu, ar ekskursiju maršrutu nelielā attālumā no Hannoveres. Novembrī es došos uz nedēļu strādāt. Apmēram viena diena būs apskatei, un es negribētu aprobežoties ar pašu pilsētu.
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl