Jautājumi par MeksikaEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Meksika
3 gadā atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kas zina, lūdzu, padalieties pieredzē! Cik aptuveni maksā makšķerēšanas brauciens Meksikā. Tas attiecas uz jūras makšķerēšanu, velcēšanu.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
Pastāstiet, kādas ir labākās ekskursijas šeit un no kā? Un kādi ir jūsu iespaidi par viesnīcu kopumā? Kur ir labākā vieta, kur doties/iet, lai gūtu jaunu pieredzi?
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Laba diena, Cilvēki, sakiet man, lūdzu (ir daudz jautājumu): 1 — kā Meksikā klājas septembrī? Atvaļinājums - pirmajā pusē es gribētu uz turieni braukt.. ja izdosies finansiāli. 2 - kāds ir vēlamais atpūtas plāns: ekskursija pludmalē vai pludmalē un ekskursijas no vietas? 3 - cik tas ir dārgi-lēti .. kā vispār ar cenām? Man būs jāņem līdzi suvenīri.. 4 - valūta ir lietošanā - dolāri vai eiro arī ripo? 5- Izlasīju dažas atsauksmes par dažām viesnīcām.. līdz tiktāl, ka zog istabās.Pludmalē arī vai kā? 6 - ko ņemt līdzi ceļojumā uz šo valsti un ko no turienes paņemt līdzi (izņemot sombrero un tekilu) 7 - kurā Meksikas apgabalā labāk atpūsties un kurām viesnīcām dot priekšroku? 4*-3*?? Jau iepriekš pateicos visiem par jūsu atbildēm. Es jau uzrakstīju pieprasījumu, bet neatzīmēju to ziņojumos
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 11 atbildes
Diemžēl nevaram veikt 2-3 dienu ekskursiju pa Meksiku, kuras laikā izdodas daudz ko redzēt un uzzināt.... Tāpēc plānojam atsevišķus braucienus gida pavadībā. Ko ir vērts redzēt un ko var palaist garām? Un vēl interesē ekskursiju cenas :)
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Едем в мексику в 20 числах августа с Южным крестом.
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl