Jautājumi par HorvātijaEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Horvātija
Pastāstiet man, kā uz to nokļūt no Baska Voda kūrorta. Cik maksās ieejas biļete, brauciens (ja dodaties ar sabiedrisko transportu un ja ar īrētu auto)
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Mēs plānojam doties uz Venēciju. Padoms: kāds ir labākais veids, kā doties kopā ar grupu vai vienam?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Mēs dodamies uz Primostenu jūlijā augustā.
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Sveiki, jūnijā došos ciemos uz Horvātiju. Es vēlos skaidri plānot savu atvaļinājumu (2 nedēļas)
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Ceļošana ar kruīza laineri, stāvvieta uz pusi dienas.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
kungi, neviens nav saglabājis vietējo entuziastu kontaktus, kas ved tūristus ekskursijās?? Būsim ļoti pateicīgi
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Ja ar Plitvices ezeru apmeklējumu viss ir tik sarežģīti, tad kā ir ar Krkas ūdenskritumu apmeklējumu no Makarskas?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Kāds ir labākais veids, kā doties uz Plitvices ezeriem, nenomājot automašīnu? ES ļoti gribu. Un tomēr, kur ir labākā vieta, kur rezervēt ekskursijas Makarskā?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Labdien. Opatijā atpūtīsimies no 14/07/2012 (sestdiena) 10 dienas. Pasūtām individuālas ekskursijas, 4 cilvēku grupa, ar auto, meklējam vēl 2 grupas dalībniekus kopīgam braucienam. Cena vienai personai 55 eiro + 15 eiro ieejas biļete. Plānojam arī braucienu uz Rovinju un Krkas salu. Mēs esam divi, pāris 35 gadus veci. Ekskursija sākas Opatijā, ar gidu vienojāmies, ka pa ceļam var iegriezties pilsētās: Rijekā, Cirkvenicā un Jovo Vinodolā. Ekskursija tika rezervēta caur aģentūru Opatija dinitours.com
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Jūlija beigās saviem spēkiem lidojam uz Horvātiju, ierodamies Pulas lidostā. Mēs ceļojam ar diviem pieaugušajiem un diviem bērniem. Dalieties pieredzē, kā visērtāk nokļūt no lidostas uz Vinodolski. Cik maksā taksometra maksa mūsu maršrutā. Autobusā bērni slimo, vedam līdzi bērnu ratiņus un citas bērnu lietas.
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Sakiet, lūdzu, cik maksā ekskursija uz Plitvices ezeriem no Porečas? Un vispār, cik naudas ir jābūt līdzi uz 7-8 dienām uz 1 cilvēku, lai apmeklētu 2-3 ekskursijas, pusdienotu un par to un to?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Plānojam atpūtu Opatijā jūlija beigās. 2 pieaugušie un 2 bērni 10 gadus veci. Lasīju forumos, ka no Opatijas ir ērti doties ekskursijā uz Istriju, ļoti gribam apskatīt Rovinjas pilsētu un protams Plitvices ezerus. Tā kā mēs ēdam kopā ar bērniem, mēs nevēlamies teleportēties ekskursijā ar autobusu ar grupu. Sakiet, lūdzu: vai Opatijā ir iespējams atrast individuālas ekskursijas ar krieviski runājošu gidu, un cik šāda ekskursija varētu maksāt vienam cilvēkam? Paldies visiem jau iepriekš.
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 14 atbildes
Vai varat doties vienas dienas braucienā uz Venēciju bez Šengenas vīzas? Cik man zināms iepriekš, tāda iespēja bija bula, bet, atvainojiet, es nezinu pašreizējo kārtību. Kas kam nepieciešams
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Plānojam ceļojumu pa Horvātiju (no Dubrovnikas, kur atrodas viesnīca). Bet kartē atradu zemes gabalu, kas pieder Bosnijai un Hercegovinai. Kā būtu ar robežas šķērsošanu? Vai man ir vajadzīgas vīzas utt.? Tas pats jautājums par ceļošanu uz Melnkalni. Pieredzējuši autoceļotāji - atsakieties no abonēšanas !!!
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Es pirmo reizi dodos uz Horvātiju. Es gribu redzēt Plitvices ezerus. Vai ir tāda ekskursija no Mlini? Cik tas ir nogurdinoši (cik stundas nepieciešams autobuss, lai nokļūtu turp un atpakaļ)? Aptuvenā ekskursijas cena? Cik stundas ir atlikušas, lai apmeklētu rezervātu? Lūdzu iesaki!
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Es pirmo reizi esmu Horvātijā. Ekskursiju izvēle ir ļoti liela. Es nevēlos palaist garām kaut ko patiešām vērtīgu. Lūdzu iesaki!!!
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Labvakar!Pasakiet lūdzu, mēs gribam nokļūt no Horvātijas uz Venēciju. Vai man ir vajadzīga vīza, kāda un ja man ir Somijas Šengenas vīza, vai ir jāatver Somijā 1 dienas ekskursijai Venēcijā?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Kurš palīdzēs ar padomu, kā vislabāk nokļūt ekskursijā uz Itāliju (domāju, ka Bari) no Korčulas salas? Vēlams noskaidrot cenu, ceļojuma laiku un to, kā vislabāk doties organizētā ekskursijā vai patstāvīgi. Atpūtīsimies no 1.-15.septembrim ar privāto auto. Joprojām interesē iepirkšanās Bari. Būšu ļoti pateicīgs par atbildēm.
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
divvietīga numura cena 7 dienas
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Sakiet, lūdzu, cik maksā ekskursijas uz Plitvices ezeriem un Dubrovniku, ja braucat no Centrālās Dalmācijas? Vai arī labāk ir doties uz Dubrovniku, īrējot automašīnu?
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Cienījamie Horvātijas fani! Cik tālu ir Plitvices ezeri un Dubrovnika no Istras krasta, vai no turienes ir pieejamas ekskursijas, to izmaksas?
14 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 1 atbildi
Cienījamie Horvātijas fani! Cik tālu ir Plitvices ezeri un Dubrovnika no Istras krasta, vai tur tiek organizētas ekskursijas, ceļojuma ilgums un izmaksas, paldies
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Paldies puiši par iepriekšējo atbildi. Mēs bijām ļoti apmierināti, jo jūs pats saprotat, kā jūs nevēlaties mazgāties ar vīzu. Uz Horvātiju braucam pirmo reizi, pašu spēkiem, pēc ielūguma, un gribētos visu redzēt max... Kur apstāsies, īsti nezinu. Mēs lidosim uz Splitu vai Dubrovniku. Ar šo (biļetēm), kā jau sapratu, sasprindzināju savējos.
15 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Sakiet, vai var iet mežonīgi, t.i. ņemt naktsmītnes bez iepriekšējas rezervācijas? Kā nokļūt no Budvas uz Makarsku? Un kā uztaisīt vienas dienas ekskursiju uz Itāliju (vīza, maksa)? Paldies!
15 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Septembrī vēlamies doties uz Horvātiju. Kuru kūrortu izvēlēties, kādu viesnīcu? Gribu vismaz 4*. Kādu naudu labāk ņemt - eiro vai dolārus?Vai ir vērts braukt uz Venēciju uz dienu?
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 3 atbildi
Ja kāds ir bijis šajā vietā, lūdzu, sniedziet informāciju, kas tas par kūrortu, kādas pludmales. Es tur rezervēju villu bez gida, vietnēs ir maz informācijas. Kur un kā es varu doties no turienes, kādas ekskursijas doties? Vai tur ir iespējams nodarboties ar vindsērfingu?
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl